cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune - day 38

clock-img

14.10.2005, 08:57

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Dobro jutro.
Spet sem prva. Itak je to preprosto, ker nas je tako malo.
Sicer imam danes škrobni dan, da bom lahko jutri zvečer jedla meso, ker gremo ven na večerjo.
Ja, pa za zajtrk sem se pregrešila. Tamali je jedel jogurt in tudi meni je taaaakoooo zadišal... pa sem ga pajsnila. Dober je bil!

Na beljakovinski dan itak nima nobena problemov, kaj bi jedla, ne?

_____________________________

LP
mojca

clock-img

14.10.2005, 12:02

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.10.2005, 12:15

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Dej dej, Baby Angel... seveda boš zmogla.
Če smo prišli že tako daleč, pa ja ni vraga, da ne bi zmogli do konca, kaj?

Meni proti grehom pomaga, če se izogibam trgovinam (pomaga tudi denarnici). In seveda pomaga, če si čimveč zunaj...


_____________________________

LP
mojca

clock-img

14.10.2005, 13:15

clock-img

afna pika

pencil-img

68

Pa nas je res malo ostalo, škoda....

ampak punce, skoraj smo že na polovici!!!!!

Jaz bom pa danes sataraš jedla...

Za večerjo pa mesek, ker drugače se bom tri dni o mesku sanjala

clock-img

14.10.2005, 20:20

clock-img

lin

pencil-img

2504

Oj!
Še jaz se oglašam!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaz sem pa za kosilopiščančja prsa popečena in rdečo peso za večerjo pa mi dišijo kuhana jajca bomo še vidli.
Kaj boste pa kaj jutri za škrobni dan papcale?Meni je ta dan najbolj grrrrrrrrrrrrrruser posted image
Lep večer

clock-img

14.10.2005, 20:28

clock-img

Anonimen

Za škrobni dan je še kar nekaj izbire, z OH je je bolj malo. Torej za škrobni dan se laho je naprimer pasulj, prebranac (no ja, skoraj isto), juta, govnač (sladko zelje z zmečkanim krompirjem - ful dobro), kislo  zemlje + notri kuhan na koščke narezan krompir - kot nekak segedin s krompirjem, pa riž z zelenjavo, polenta ...

clock-img

14.10.2005, 21:42

clock-img

mojchka

pencil-img

300

pa kostanj lahko...user posted image
pa zeljna solata s fižolom, pa segedinova juha brez mesa, praženo zelje, cvetačna juha (cvetača+krompir+riž), krompirjeva musaka (plast kuhanega krompirja, plast kuhane leče ali fižola, nariban korenček, rezine paradižnika itd.), praženi šampinjoni, polnjene paprike (z mešanico kuhanega krompirja, prepražene čebule, parad. mezge...), zelenjavna enolončnica z vkuhanim rižem, pa krompirjev golaž brez mesa (prepražiš čebulo + papriko, dodaš krompir, mleto papriko, česen, poper...doliješ vodo, da pokrije in kuhaš 1/2 ure), joto, porovo rižoto, kislo repo s krompirjem, korenčkov pire (korenček+krompir+maslo), pražen krompir, krompir v pečici s čebulo, ohrovtova minešstra, sojina musaka (iz sojinih kosmičev, bučk, šmpinjonov...), krompirjeva solata, mešana zelenjava s proseno kašo, dušen grah, zelenjavna kremna juha, solata s koruzo...
To je vse vzeto iz knjižice!
Kot vidiš, je največ raznolikih predlogov prav za škrobni dan...

Če pogledaš, je OH dan zelo enoličen (no, vseeno se veselim tortic, pa tudi pašte...).

No, jaz bom imela jutri beljak. dan, kot sem že povedala.
(kako bo zdaj s perutnino? Moj mož pravi, da je ne bo več jedel... zaradi pišč. gripe, saj veste)

_____________________________

LP
mojca

clock-img

14.10.2005, 21:55

clock-img

Anonimen

Po moje s perutnino ni panike, saj menda se virus uniči pri 80 stopinjah.
A filane paprike pa s krompirjem, čebulo in paradižnikom? U, to si bom pa zapomnila. Sem že premišljevala, s čim bi jih nafilala. Hvala za idejo.
Aja, pa še nekaj. A ričet pa ni nikjer v knjižici omenjen? Ječmenj je v bistvu žito, a ni? Torej bi tudi pasal na škrobni dan. Vsaj po moje.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem