cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune - day 34

clock-img

10.10.2005, 09:49

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Alora,
spet taprva?
Ste obupale al kaj?
Danes spet proteinski dan, juhu, smo ga čakali... (kot vse tadruge, razen sadnega in vodnega)...
V knjigi predlagajo kuhano govedino in zeljno solato... pa kos kruha user posted image

Jaz bom tunino in okisano cvetačo. Že par dni sanjam brokoli, moram kupiti borkoli mix!!!!

_____________________________

LP
mojca

clock-img

10.10.2005, 10:06

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

jutro. Nič nisem obupala, samo uživala sem ob jutranji kavici z mlekomuser posted image

jaz bom pa danes čevapčiče, zraven pa zeleno solato in mogoče kos kruha, odvisno al se mi bo luštal al ne. Zvečer pa kr enako (vse bom spekla za kosilo, za večerjo pa samo pogrela, bo najbolj enostavno).

brokoli pa meni ni dober, cvetača ja, brokoli pa mi je verjetno preveč zelenuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

10.10.2005, 10:24

clock-img

smrček

pencil-img

699

Hojla.... nismo obupale, ne (vsaj zaenkrat). Včasih res zmanjka časa za RR.
Jaz sem trenutno v službi in še nisem imela čas za tisto ornk kavo, mali je pa že kar malo živčen zraven, tako da jo bova kmal pobrisala domov.

Jaz sploh še nimam ideje, kaj bi danes kuhala.....v želodcu pa že kruli...

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

clock-img

10.10.2005, 11:09

clock-img

Anonimen

Nič obupala, samo ne da se mi čisto vsak dan tukaj javljat na raportuser posted image .Se mi pa res zdi, da nas je vsak dan manjuser posted image .

Danes bom verjetno jedla popečene koščke purana v veliki skledi mešane solate,mmmm, se mi že sedaj cedijo sline.

clock-img

10.10.2005, 11:55

clock-img

afna pika

pencil-img

68

Jutro

no...  dan user posted image

Pri nas bomo pa danes jedli segedin, z mesom, seveda.
Za ostale bo krompir posebej, jaz pa zraven kos kruha in juhico.
Za večerjo mogoče isto, ampak bolj sumim, da bom jogurt...  Pogrešam mlečne stvari, tako da bi ga bilo škoda zamudit.

Za mano že en ura aerobike user posted image

clock-img

10.10.2005, 20:21

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

10.10.2005, 21:39

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Bravo BA user posted image user posted image user posted image Mene malo M mantra user posted image , pa mi vse preveč diši in te dni malo kršim user posted image , ampak mislim, da KG zaenkrat še stojijo ..

clock-img

10.10.2005, 23:17

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Bravo, BAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

fajn plavaj jutri


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem