cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune - 77. dan?

clock-img

22.11.2005, 10:36

clock-img

mojchka x

pencil-img

44

Žiiiiviiiijo, je kdo doma? (se spomnite Hugota?)
Tako, pa smo spet na hidrantnem, hidratantnem ali kakšnem že dnevu?
Jaz bom malo fušala, v menzi sem včeraj 8za danes9 izbrala dietni meni, menda bo nekakšna kuhana govedina z zelenjavo.
No a. Da bi vsaj kombinacija bila prava.
Kljub malim grehom čez vikend je tehtnica včeraj pokazala majhen napredek, še pol kilce dol. tako, da sem jih zdaj izgubila 9,5. Jupiiii!
Do zaželenih 13 seveda ne bom prišla, a že to je uspeh.
Danes sem grozno zaspana, sem včeraj brala Davincijevo šifro do enih zjutraj. Bi še brala, a nisem mogla več. Pa samo še enih 50 strani mi manjka do konca. UF! user posted image
Gem nazaj delat.
Lepo se imejte.



clock-img

22.11.2005, 11:09

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

a dietni meni mate tudi? user posted image user posted image user posted image user posted image zanimiva menza

jaz mam pa danes sadno-zelenjavni dan in si bom za kosilo privoščila špinačno juhico (recept od splišni), zvečer pa kakšno solatko, pa bo dan naokoli.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

22.11.2005, 11:19

clock-img

Anonimen

Jaz ima tudi sadno-zelenjavni dan. Skuhala si bom eno zelenjavno juho iz tiste zmrznjene zelenjave. Tehtnica pa mi kaže - 13.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem