cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune - 73. dan

clock-img

18.11.2005, 13:08

clock-img

mojchka

pencil-img

300

OK,
hidrantni dan (tako je rekla mamina sodelavka);
za kosilo sem en rogljiček in čokolado, za večerjo pa pašta, itak.
Kje pa ste ostale?
Se grejete na sončku?

_____________________________

LP
mojca

clock-img

18.11.2005, 13:12

clock-img

Anonimen

Jaz sem bom šla vsk čas, drugače pa ima danes sadno-zelenjavni dan. Mi že kruli po želodcu. Bom zdajle ta drugo jabolko pojedla, potem pa še ne vem. Bova šla s Tiborjm v naravo, tako da bo kakšna zelenjavna juha na večer morala počakati.
A hidrantni dan?user posted image user posted image user posted image  Ojej.

clock-img

18.11.2005, 14:26

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

no, jaz sem pa na hidrantni user posted image dan do zdaj pojedla eno sestavljeno solato, potem pa bom pico na srečanju

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

18.11.2005, 15:05

clock-img

smrček

pencil-img

699

Zjutraj na tešče sem pol litra vode nagnila, tak sem se žejna zbudila. Potem nisem imela nobenega apetita, tako da šele zdajle pijem jutranjo kavico. Za kosilo in večerjo obenem bom testenine z pardižnikovo omako za pizzo. Nimam nobene želje po hrani, upam da nebom zbolela. Pri meni se ponavadi tako začneuser posted image

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

clock-img

18.11.2005, 15:13

clock-img

smrček

pencil-img

699

Jutri in v nedeljo se nebom nič javila, ker moram službeno v Kranj. Vprašanje, če bom lahko jutri na samem sadju, saj me čaka terensko delo, ob tem pa zelo paše nekaj toplega in konkretnega pojest.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

clock-img

18.11.2005, 18:57

clock-img

Anonimen

O, smrček, kje po Kranju pa te bo nosila pot?

clock-img

21.11.2005, 09:50

clock-img

smrček

pencil-img

699

Minula dva dneva sem bila v Kranju, v isti stavbi kot je zavarovalnica Triglav. Če se ne motim je to Bleiwesovauser posted image  verjetno nisem prav napisala.
Natančneje prostori bivše Optike.
Imate pa v Kranju neko podobnost Celju.... povsot je mrzlo kotuser posted image

"odkrili" smo tudi eno gostilno, kjer se da dobro jest in ne komplicirajo, če si je kdo zaželel za kosilo samo zrezek in solato  ali  pa samo solatouser posted image .

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

clock-img

21.11.2005, 09:54

clock-img

Anonimen

Aja, smrček, kaj pa bo zdaj tam, kjer je bila optika? No, in tam blizu, samo malo bolj proti severu, stanujem jaz. Tam, kjer so stolpnice, samo da sem jaz v bloku.user posted image  A ste bili v gostilni Lakner?

clock-img

21.11.2005, 10:05

clock-img

smrček

pencil-img

699

V kletnih prostorih Optike so naredili stikališče povezav T2.
Jedli smo v Brunarici, to je malo iz mesta preko AC potem pa desno.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

clock-img

21.11.2005, 10:18

clock-img

Anonimen

Aj, to je nekaj v povezavi s temi optičnimi kabli, a ne? Aja, v Brunarici ste jedli? Ja, meni je tudi tam kar všeč. Gobovo juho imajo dobro, so prav taprave gobe notri.user posted image  Pa ogromno jih je. Za drugič.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem