cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune - 72. dan

clock-img

17.11.2005, 08:57

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Ahoj,
škrob je danes.
Včeraj so se mi cedile sline ob misli na kitajski riž, danes pa sem se spomnila, da imam tudi rižve rezance (sestava 88% riž, voda)... to spada k škrobu, ne?
MMMMM, kako bomo dobro jedli!!!

_____________________________

LP
mojca

clock-img

17.11.2005, 09:07

clock-img

Anonimen

Ja, paše k škrobu. Jaz sem potem vrečaj riž z omako soja - sezam. Je čisto malček beljakovinic notri, samo 0.7 g se mi zdi.
Danes pa makaroni. No ja, malo sem jih sita, ampak ne bo sile. Ne vem če ne bi špagetov naredila.

clock-img

17.11.2005, 09:12

clock-img

Anonimen

Je pa res bistvena razlika makaroni - špageti user posted image

clock-img

17.11.2005, 09:14

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

jutro!

jaz bom danes tudi rižeka, in sicer v kitajski user posted image kak je fajn ko si študent in samo po gostilnah ješ user posted image user posted image

včeraj sem pa ob 4 jedla kosilo v mehiški: tortilje s piščancem in paradižnikovo omako, njami. sem bla tak sita, da sploh nisem mogla večerjat.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

17.11.2005, 09:15

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

valda da je: v obliki user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

17.11.2005, 09:17

clock-img

Anonimen

Ooo, pa že je, al bina, brez skrbi. Tibor npr. špagetov ne je, razen če je res neznansko lačen. Pa meni se tudi zdi razlika, tako, če jih primerjam v glavi na krožniku, lepo tople, ko se malo kadi iz njih, kar v ustih že čutim razliko med špageti in makaroni. Že med samimi makaroni je razlika, med samo obliko. Vsaj meni enkrat mi dišijo eni, enkrat drugi, enkrat veliki, enkrat majhni ... makaroni, seveda.

clock-img

17.11.2005, 09:21

clock-img

Anonimen

Aha, no če je tako, pol pa v redu, samo da ti bo teknilo. Kaj bi pa jaz danes jedla? Predlog?

clock-img

17.11.2005, 09:22

clock-img

Anonimen

Lahko kombiniraš špagete z makaroni.user posted image

clock-img

17.11.2005, 09:25

clock-img

Anonimen

Špagete sem včeraj. Brez makaronov. Kako pa je s sirovimi štruklji? A je to sploh sprejemljiva hrana za katerikoli dan? Morda B?

clock-img

17.11.2005, 09:31

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

med makaroni in špageti je taka razlika kot med mano in tyro banks: špageti so kr ok, makaroni so pa njaaaaami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drugače pa so po moje sirovi štruklji na B dan ok, pa ena fajn solatka zraven, pa maš super kosilce.




_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

17.11.2005, 09:34

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

al bina, drugače mam pa jaz tu v eni knjigici: hujšamo z užitkom en fajn recept za tebe, ki maš rada zelje: zelje s skuto

1 glavo zelja
1 limono
150 g puste skute
1 šalotko
1 žličko kumine
sol, poper

zelje dobro operemo, narežemo na rezance in 1 minuto blanširamo v osoljenem kropu. krop odlijemo in zelje splaknemo v sveži vodi. V skledi zmešamo limonin sok, pusto skuto, sesekljan drobnjak, žličko kumine, so in poper. Dodamo zelje. vse skupaj premešamo in ponudimo ohlajeno.

je pa to recept za 6 oseb, tak da ne sam za sebe tolko delat user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

17.11.2005, 09:35

clock-img

Anonimen

Ne vem, jaz pa sirovih štrukljev ne bi ravno pogosto jedla. Meni se to zdi prekršek. Torej na P dan.user posted image

clock-img

17.11.2005, 09:36

clock-img

Anonimen

U, kaj pa če se po končani diete uvede še en P dan? Recimo namesto sadno-zelenjavnega dne. Meni bi pasalo, samo slabo vest bi imela pa do amena.

clock-img

17.11.2005, 09:41

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

rajši ne, spliš, itak si jih same dovolj nardimo, vsaj jaz no user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

17.11.2005, 10:33

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Ma, jaz sem sirove štruklje jedla pred kratkim. Večje škode ni bilo.

Pa saj, kot je Al bina že napisala; večji prekrški so, če nenehno nekaj melješ, se pravi, da ni določenih premorov med obroki...

Zdaj grem pa res pogledat knjižico Naslednjih..., da vidim, kaj tam piše...

_____________________________

LP
mojca

clock-img

17.11.2005, 10:46

clock-img

Anonimen

No dej, mojčka, malo poglej, pa mi kaj predlagaj.

Sončece, tole zelje mi ne diši, sori, ampak se mi ne zdi glih nekaj....Pa špagetov, krompirja in riža sem tudi že sita. Mi pri vseh luknjah ven gledajo user posted image

clock-img

17.11.2005, 11:12

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

al bina, dej pejd na en konkreten kos mesnega bureka pa bo. mmmm, kako bi ga jst zdele zmazala, če bi imela B dan

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

17.11.2005, 11:15

clock-img

Anonimen

Jaz bi pa dunajca z užitkom! Daj ga, Al bina, namesto mene. Pa majonezo zraven.

clock-img

17.11.2005, 11:20

clock-img

Anonimen

O ja, jaz bi tude prej, med dieto vse živo požrla. Zdaj pa mi ne diši ne burek, no, da nes ne, sploh ne vem, če bi ga ob tej uri še dobila pri nas, ne dunajc, čeprav tastarmu bi pa ritka ploskala, če bi ga čakal doma. Tako da, SPliš, tole mogoče ni slaba ideja. Moram v štacuno pofirbcat, če imajo kaj pametnega mesa.

clock-img

17.11.2005, 11:48

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Evo, jedi iz knjižice Naslednjih...
Hitro povej, kateri recept bi rada, potem se odlepim od računalnika... me čaka Da vincijeva šifra... v ponedeljek začnem s službo in ne vem, če se mi bo ljubilo brat take špehe...

Torej:
piščanec v zelenjavi
enolončnica z rdečo lečo
ajdova kaša s sojinimi kalčki
piščančji lonec
palačinke z zelenjavo
zapečene banane
cveta s sirom
riž s paradižnikom in gobami
prosena kaša z zelenjavo
cvetačni golaž
pisana pita
pečeni ananas
školjke
zelenjavna juha
ričet
enolončnica s puranjim mesom
tortilje s pikantnim nadevom
piščančja solata
fižolova juha
kusk kus z zelenjavo
piščančji ragu
pisane testenine
špinača s panirjem
sojina enolončnica
riževe polpete
sarma
mlinci
riž s sadjem
ribji narastek z blitvo
fižolov golaž
polenta z bučkami
kumarice s slanino
špageti z zelenjavo
oslič po dunajsko
mineštra
koruzni svaljki
pisani golaž
losos z avokadom
čičerika z zelenjavo
ocvrt krompir
puranji šink
lazanja
solata s tuno
rinin lonec
pečen krompir
puranji file
kaneloni
polnjene paprike
por z mesom
polžki s feferoni
ocvrt sir
stročji fižol s pire krompirjem
rostbif z blitvo
pica
postrv z zelenjavo
ajdova kaša z gobami
mesni zavitek
pita s koruzo
nadevani pišč. zvitki
žličniki iz ovsenih kosmičev
pirina solata
pišč. file v zelenem popru
sojini špageti s poprom
prosena kaša s slivami
cvetača z jetri
špinačni narastek
polnjeni jajčevci
njoki v omaki
mesna enolončnica
testenine z gobami
ražnjiči


Ni ravno neka izbira, ne?

_____________________________

LP
mojca

clock-img

17.11.2005, 12:28

clock-img

smrček

pencil-img

699

ooooo, mojchka, si se pa potrudlauser posted image

Jaz sem danes sestradana, ker sem imela včeraj vodni dan. Kile pa nočejo in nočejo dol, tistih pet je šlo brez problema, naprej pa ne gre in ne gre.user posted image
Sem že čisto obupana. Nekatere ste že tako lepo shujšale, mene se pa še vedno špeh držiuser posted image
Danes bom kuhala riž s tisto kitajsko omakco, za mojgauser posted image  bom pa še malo piščančjih prsi not zrezala. Mali bo jedel juhico z mletim mesom... še dobro da smo samo trije, saj skoraj za vsakega posebej kuhamuser posted image


_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem