cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune - 56.dan

clock-img

01.11.2005, 09:40

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Smrk, smrk... če se Splišni ne bi pridružila, bi ostala sama, ali kaj?
Prov, prov, še vam bo žou... user posted image
Še dobro, da moj hujša z mano...
Včeraj smo sicer bili na dolgem pohodu po kraških gmajnah in se zvečer pri prijateljih nismo mogli odpovedat odlični rižoti z morskimi sadeži... a On pravi, da je njegova teža vseeno šla malo dol (se bolj pogosto tehta ko tjaz)..
Danes gremo k našim, pa potem še k noni, tako da ne vem, če bo ostalo pri pašti in pecivu... Bomo po jutri poravili s sadjem in v četrtek z vodo...
Srečno

_____________________________

LP
mojca

clock-img

01.11.2005, 11:48

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Helo. jaz sem tudi še tu. prehlajena, boga, bolanauser posted image

danes mamo pašto, zvečer pa me čaka mika z marcipanom, njami.

me je že zdaj strah kak bo v četrtek

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

01.11.2005, 19:47

clock-img

Anonimen

A v četrtek imate vodni dan? Meni ni bilo nobenega problema. Če se odločiš, potem gre. Mnei je bolj problematičen postal naslednji dan, ko pa sem resnično LAČNA.
Koliko sta kaj shujšal1? Jaz sem sedaj torej 61. dan, pa sem shujšala dobrih 11 kil. Ampak sem imela res tu mač preveč, tako da jih bo treba kar še precej izgubiti.

clock-img

01.11.2005, 21:02

clock-img

smrček

pencil-img

699

Hojla, jaz sem še tudi z vami. Sem bila par dni na oddihu, tako da me ni bilo na spregled. Danes sem pa grešila na polni črti, zato bom kar jutri na vodi, ker je ravno lunina mena.
Men je šlo do sedaj komaj pet kil dol, do konca si želim izgubiti še pet, če mi bo uspelouser posted image

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

clock-img

01.11.2005, 21:41

clock-img

Anonimen

A jutri je luna? Od kdaj do kdaj pa? Meni zelenjava itak čisto nič ne diši. Mogoče pa ...

clock-img

01.11.2005, 21:53

clock-img

smrček

pencil-img

699

Začne se ob 02.09 pa še mlaj je; mislim, najbolj ugodna mena za hujšanje.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

clock-img

01.11.2005, 21:56

clock-img

Anonimen

Ja, samo ura pa ful smotana. Sem našla na luninem netu. Pa še naslednji dve sta ponoči, še naslednja pa ob 23.12. A mlaj pa praviš, da je najboljši za hujšanje? No, bo videla, koliko bom kaj lačna. Hvala.

clock-img

01.11.2005, 21:58

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Jap, ugodns luna je. In zdaj tudi jaz razmišljam, da bi se jutri kar postila. Pa še dobro je, da se začne ponoči...

Prepisano z www.lunin.net :
Tudi sami lahko pomagate svojemu telesu pri postu. Privoščite si veliko tekočine, kajti prav to vaše telo najbolj potrebuje. Pa ne sokov ali gaziranih pijač - pijte vodo, nesladkane čaje (meta, bezgovo cvetje, preslica, mate čaj, zeleni čaji), lahko pa tudi zelenjavne juhe in naravne sadne sokove - vse brez sladkorja ali soli.
Če je le mogoče, si privoščite veliko gibanja na svežem zraku, plavanje, kolesarjenje, zmeren tek ali hitro hojo, prav tako pa tudi prijetno in sproščujočo kopel ali tuš.
Vsekakor se boste morali z nečim zaposliti, pa ne s cigaretami, kavo in posedanjem pred televizorjem - vaše telo mora namreč v času posta polno delovati.

_____________________________

LP
mojca

clock-img

01.11.2005, 22:03

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Evo, sem se že odločila! V par minutah!!!
Jutri torej vodni dan, ker sem danes popoldne pri noni grešila in jedla salamco, pa kruh, pa sir, pa pila terančka... pa tenstan krompir pri mami... in niti slatkišem se nisem odpovedala...
Jutri torej vodni dan, v četrtek pa sadni... Še bolje bo tako, ker me v čet. čaka nekaj pomembnega... (pa povem, kaj je bilo, ko bo že mimo.... sem malo vraževerna...)

_____________________________

LP
mojca

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem