cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune - 55.dan

clock-img

31.10.2005, 08:46

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Jutro.
Megleno in sivo. Včeraj se je ob tem času megla že malce dvigovala in umikala sončku, danes pa nič ne kaže, da bo tako.
Pa tako lepe načrte imamo za pohod po Krasu...

Danes škrob. Po dolgem času bomo rižeka jedli. Se ga že veselim.
Za zajtrk pa sem zanič grenivko. Zelo so mi všeč, a ob zadnjem nakupu sem naletela na neke presušene sadeže, bljak.
Bom pa čez kakšno uro, za popravo okusa, hruško...

LP

_____________________________

LP
mojca

clock-img

31.10.2005, 19:39

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Mojchka, se mi zdi, da tu gori samevaš... je še katera s tabo???
jaz sem imela zdaj umetniško pavzo user posted image , zdaj pa spet začnem novembra...ja, prazniki se bližajo.. user posted image

clock-img

31.10.2005, 20:30

clock-img

Anonimen

Me smo kar približno skupaj, jaz sem par dni pred Lunami, tako da je najbolje, da se jaz tule pridružim, ko bo al bina vsak čas nehala. Sem pa zdaj tudi s hrano na istem, tudi jaz sem imela danes škrob - riž s sečuansko omako in radič v solati. Zelo dobro.
Jutri pa makaroni, čeprav bo pri nas doma pojedina po prihodu z grobov. Ampak jaz bom s seboj imela svoje makarončke.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem