cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune - 53. dan

clock-img

29.10.2005, 13:12

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Kot vedno pri nas - mrtvilo.
Sicer pa sadni dan.
(Tega sva midva imela včeraj, ker danes pečeva pizzo še za svakinjo in njenega moža ... pa smo malo zamenjali ta dva dneva.)
Sem pa včeraj jedla imenitne kakije, ravno prav zrele, ravno prav sladke in zasoljeno drage. Še enega šparam za danes, a ker je tako lep sončen dan, smo bili celo dopodne zunaj in sem uspela pojesti samo grenivko. Popoldne pa ne vem, koliko bom lačna, ker sem kar za kosilo dve slastni tortici; malo saherco in višnjevo pito, mljask. Pa veliko belo ječmenovo kavo zraven.
Se mi kar smeji od vseh sladkosti...
(sori, Splišni, če bereš .... kar pogumno naprej, saj gre, ne?)

_____________________________

LP
mojca

clock-img

29.10.2005, 13:22

clock-img

Anonimen

Ja, gre, mora gret. Sicer sem ful lačna, ampak kaj čem. Bo že.

clock-img

29.10.2005, 15:22

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Hello.Jaz sem za zajtrk en velik grozd, za kosilo sem imela kuhano zelje, za večerjo bodo pa hruške, pa verjetno bo še za malico kakšno jabolko.

Splišni, meni je na vodni dan proti lakoti najbolj pomagal topel čaj. mi je napolnil želodec, pa še nekaj toplega je bilo, da me ni želodec bolel. Želim ti veliko volje, nas to čaka ta teden.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

29.10.2005, 15:25

clock-img

Anonimen

Meni pa sploh nič ne paše. Niti voda ne. Ampak jo moram piti, a ne, drugače to ni vodni dan?

clock-img

29.10.2005, 15:28

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Ja, skoraj da jo moraš pit, če ne maš "zračni" danuser posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

29.10.2005, 15:29

clock-img

Anonimen

No, saj zdaj sem si res čaj skuhala. Metin. Zelo lepo diši.

clock-img

29.10.2005, 15:38

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

O, metin čajček mam jaz tudi ful rada, si mi dala idejo, si ga bom jaz tudi nardila. 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

29.10.2005, 15:44

clock-img

smrka

pencil-img

3582

na vodni dan lahko pijete tudi vodo z limono, navadno vodo, ali nesladkan caj... jest sem sele 9 dan :)

clock-img

29.10.2005, 15:49

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Smrkica, a ti tudi hujšaš?? A ne dojiš več?

Od vode z limono bi mene na vodni dan verjetno želodec bolel, kr je prekisla.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

29.10.2005, 17:24

clock-img

afna pika

pencil-img

68

Jaz pa danes fullll user posted image  jem....  sploh ne vem, kaj mi je   user posted image

bo treba se v roke vzet

_____________________________

Danes je prvi dan življenja, ki je še pred nami

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem