cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune - 51.dan

clock-img

27.10.2005, 09:33

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Ohoj,
je sploh še kje katera od Lun?
Eva1 se že dolgo ni javila...
Saj bi bilo res najboljše, če bi se združile z ostalimi skupinami.

Kakorkoli že, danes je škrobni dan;
za kosilo bom prebranec (obožujem ga), za večerjo pa verjetno samo solato.
A veste, da so me šele zdaj minili tisti grozni občutki lakote? In zvečer sploh nisem več lačna. Pa tudi popoldne na beljak. in škrobni dan sploh ne potrebujem več malice ... prej pa brez nje sploh nisem mogla zdržat...

Danes imamo v vrtcu bučni piknik, tako da bo zvečer mogoče kakšna pregreha... pa ne preveč...

_____________________________

LP
mojca

clock-img

27.10.2005, 11:18

clock-img

afna pika

pencil-img

68

Ojla Lunce

Tudi jaz sem še tu, pa čisto po resnici, sem se kar malo zaplezala s telimi dnevi...


Se pravi - danes škrob....   

Jaz bom naredila sojine polpete, za ostala z jajčkom, zame brez.
Pa kaka solatka, s krompirjem  :-)

_____________________________

Danes je prvi dan življenja, ki je še pred nami

clock-img

27.10.2005, 14:20

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

hello, punce. menda smo še samo me 3 ostale od lunic. jaz sem včeraj popoldne cel dan preležala in bila na wc-ju, me neka trebušna zadevščina grabi očitnouser posted image . danes sem pojedla malo krompirja in solate, zvečer bom isto.

zdaj pa sem grem spet malo vležt, ker mi spet hoče bit nekaj slabouser posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

27.10.2005, 18:43

clock-img

smrček

pencil-img

699

ojla, jaz sem še tudi z vami, no ja vsaj upam, da me še niste diskvalificiraleuser posted image , čeprav se bolj poredko javljam ( službene obveznosti že grozijouser posted image )

Torej, danes sem za kosilo ričet, mmmmm kako se mi a je že dolgo luštalo.

Tudi jaz opažam, da sem vse manj lačna, včasih imam prvi obrok - sadje šele ogrog 13.-ih.

Kdaj lahko jem kostanj?? Zvečer grem na en kostanjev piknik, pa da nebom imela preveč slabe vesti.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

clock-img

27.10.2005, 21:04

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Lahko kostanj, vendar sem že prepozna...

Ampak bučni piknik! Bučna marmelada, mmmmmmm!
Pikantni namaz iz buč, mmmmmmm! (sem prav malo grešila, res!)
Pa kako lepe strahce smo naredili!!!
IN kot se pri meni pogosto zgodi; v mojem digitalcu so imele baterije samo še zadnjo trohico moči... ravno toliko je je bilo, da mi je aparat povedal, naj menjam baterije...


_____________________________

LP
mojca

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem