cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune - še en teden

clock-img

30.11.2005, 13:27

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Torej, 6.12 končamo lune, cele tri smo menda prigurale do konca + splišni, naša pridružena luna, ki pa konča kak dan prej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image smo tik pred ciljem.

Danes sem se odločila, da zadnji teden ne bom mela več sadnih dni, ker jih enostavno ne zdržim. Itak je šlo dol kolko je mislilo it, tak da bom mela samo še B, Š in OH dneve. Tak da mam danes mesek, njami.

Uspešen zadnji teden želim vsem.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

30.11.2005, 13:52

clock-img

Anonimen

Jaz pa imam danes sadje oz. zelenjavo.  Sicer sem se zdaj spomnila, da bom za kosilo naredila tenstan stročji fižol s čebulo, kot nekakšen golažekuser posted image , in zeleno solato, pa mi je malo lažje. Ker meni tudi ta dan najboj preseda. Ampak za jutri, za vodni dan, pa res ne vem ... Na živce mi gre, da ne bi zdržala cele diete tipi-topi, tako, kot se zagre. Mi gre blazno na živce, če česa ne naredim do konca. Po drugi strani mi gre pa kar na bruhanje, če se spomnim na vodo in samo vodo ...

clock-img

30.11.2005, 14:15

clock-img

mojchka x

pencil-img

44

evo še mene
jaz sem za kosilo namesto tortice kar klobaso in zelje (kar  so pač imeli v menzi).
Za večerjo pa bom po planu pašto...
Splišni, tudi jaz sem si želela priti do konca, kot je treba, a se moram zaradi te menze malo prilagajati.

In, hudirja, čeprav sem shujšala celih 10 kil (kar se bi mi še pred pol leta zdelo nemogoče doseči s tako lahkoto), sem rahlo nezadovoljna. Moj cilj je bil 13!!!
Ampka tudi te 3 revne kilčke bomo udesili, brez skrbi.
Pa spomladi!

clock-img

30.11.2005, 14:27

clock-img

Anonimen

A uganete,katera "luna" sem jaz?user posted image
BABY ANGEL.

Že več kot mesec dni nisem več na ločevalni dieti,pridobila sem hitro +2 kg,sedaj se pa pridno držim(čeprav jem popolnoma vse in zlo malo telovadim) na 73 kg,na katere sem kar ponosna in se v njih dobro počutim.Na tej teži želim ostati še nekaj časa in jo nimam namena zmanjševati.Torej od začetka do danes -5 kg.Dobro,ni kaj!

Vam,moje lunice,pa želim uspešen zaključek diete in čimprejšnjo,a varno vrnitev v normalno prehranjevalno življenje.

Vaša BABY ANGELuser posted image

clock-img

30.11.2005, 21:02

clock-img

smrček

pencil-img

699

jaz sem dan začela z tortico, to je bil moj pozen zajtrk, za kosilo sem eno malo pizzo iz moje pečiceuser posted image  popoldne pa polovico banane, ki je otroku ostala. Jutri dopoldan bom imela lepo sadni dan, popldan in naslednji dan pa vodnega, saj ob 16.00 nastopi lunina mena-mlaj. Tako bom lažje pregurala še zadnji vodni dan.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem