cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune-day 41

clock-img

17.10.2005, 09:56

clock-img

eva1

pencil-img

4835

hoj!

Upam da sem prav napisala da je 41 danuser posted image

Mis mo bili v toplicah bilo je enkratno, sam glede diete nisem bila lih pridna-najprej sem še lepo držala, potem pa zadnjih 3 dni obup...in še včeraj ena požrtija(roj.dan)...tako da user posted image user posted image user posted image

No ampak danes sem spet z vami-sej je danes sadni dan ane??? Tehtala se še ne bom nekaj dni, ker vem, da so šle sigurno 2-3 kile gor, ker po hlačih vidim!

no kako ste pa ve kaj??? A kako vam gre??

clock-img

17.10.2005, 10:52

clock-img

mojchka

pencil-img

300

O, dobrodošla nazaj.
Bo lepše, če nas bo več. Ker zadnje dni je tu prav dolgčas...

Meni se je ustavilo, čeprav ne delam kakšnih prav groznih grehov (no, razen v soboto zvečer)... Ampak saj tiste iz prve skupine to že dobro vedo; da se v drugem emsecu malo ustavi.
Zato je najbolj pomembno, da ne izgubimo volje in da vztrajamo. PSmo že skoraj na polovici...

Do sedaj sem pojedla samo eno grenivko, potem bom kakšno hruško, pa posušene brusnice in mogoče kaj študentskega futra...
Zvečer pa bom možu pripravljala zelenjavo v pečici in verjetno mi bo kaj zadišalo...

_____________________________

LP
mojca

clock-img

17.10.2005, 12:25

clock-img

afna pika

pencil-img

68

Evo punce, jaz sem tudi še tu.

Dva dni goljufanja...  najprej sem premišljevala, kaj in kako bi speljala (smo bili na Pokljuki), potem sem pa videla vse tiste dobrote user posted image  sem pač rekla: OK, dva dvi mal goljufam, sem pazila, da nisem ravno žrla...  tista kila, ki je šla zadnje dni dol, je šla nazaj gor...

Tako, da imam danes vodo, vsaj zaenkrat še user posted image    Pa še luna se začne nekaj čez 14...

Lep dan še naprej



D*

clock-img

17.10.2005, 14:01

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

hello, punce, jaz sem še tudi tu. sem mela norišnico čez vikend, dva rojstna dneva in ena ladys night s sošolkami. jaz grehov pri hrani nimam za poročat, zato pa enga velikega pri pijači, kar je verjetno še hujšeuser posted image v petek sem se ga namreč po 100 letih prav grdo napilauser posted image , tak da sem potem na vseh rojstnih dnevih pridno stran gledala in jedla kar lahko. v soboto so mi celo posebej nardili krompirjevo solato, ostali pa so jedli čevape, kotlete, letance in testeninsko solatouser posted image , samo kazen pač mora bit

danes pa sem pojedla eno jabolko za zajtrk, za kosilo dve banani, za večerjo pa bo zelena solata.

vidim da vse nekaj grešimo, kje je al bina, da nas v rit nabrca, ker vidim da nam je vsem potrebno par konkretnih brc, kak smo poredne zadnje čase.user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

17.10.2005, 20:54

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

sunshine, jaz imam tudi za sabo precej obupen teden (milijon mini prekrškov user posted image ), ampak zdaj že je kaj je.. saj res, al bina, meni bi tudi kakšna brca v rit prav prišla..

danes pa sem se le skulirala in zdaj gremo veselo naprej.. mi pa ne gre v račun, da na začetku diete ni blo panike za hrano (ne količinsko ne časovno), zdaj pa sem pogosto lačna, pa porcije so mi nekam majhne user posted image (je to zaradi mojih prekrškov prejšnji teden ali je moj metabolizem krenil v napačno smer) user posted image user posted image

clock-img

17.10.2005, 23:19

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

bobek, meni se zdi, da mamo zdaj vse težave, ker smo se navolile vedno istega, vsaj jaz sem se in sem ugotovila 100 stvari, ki jih ne morem jest, ko sem na dieti. pa kot zakleto majo zdaj vsi rojstni dan. pa najbolj me razkuri, ko kamorkoli pridem na rd mi vsak reče: eh, pa ta en dan se boš pa že prekršila user posted image , če bi jih poslušala bi ravno še 1x na teden mela dieto...

bobek, samo v petek še grešiva, potem pa miruser posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem