cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune-day 22

clock-img

28.09.2005, 08:49

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Dobro jtro.
Pri meni je ojoj jutro!
Minusa 0 kg user posted image
Ampak tudi plusa 0 kg user posted image

Me je moj celo jutro zafrkaval, ker on je od prejšenjega tedna shujšal 1 kg, jaz pa nič.

In on vsak večer spije eno pivo in greši ravno toliko kot jaz.
No, ja!
Bo že boljše!

Za "kazen" danes za kosilo radič s fižolom, za večerjo pa jabolko in pilates! Končno začnemo! Jutri me bodo bolele kosti...



_____________________________

LP
mojca

clock-img

28.09.2005, 08:54

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Ooooooo, mojchka, vidim, da nisem danes edina, ki user posted image , pri meni je pa +o,5 kg!! ma ne vem kak je to možno, če obseg trebuha kaže -3cmuser posted image . pa še neke druge težave me dajejo, tak da sem v totalni depresijiuser posted image pa saj bo boljše

ti pa verjetno nisi šla nič v -, ker si začela migat in so ti mišic malo špehec nadomestile. mišice so težje od špehca, pol pa zgleda, ko da se rediš, samo zgledaš pa ziher boljše ko pa na začetku.

jaz bom danes verjetno riž brez vsega+zeleno solato, za večerjo pa isto (kazen mora bit).

jutri bom spet najslabša pri statistikiuser posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

28.09.2005, 08:55

clock-img

afna pika

pencil-img

68

Jaz pa SKOOOORAJ 1 kg...  sem mislila, da bo pri meni tudi 0.

Danes ričet, ga načeloma nikoli ne kuham, niti z mesom ne, skoz se mi pa ne da krompirja in riža otepat  user posted image

clock-img

28.09.2005, 12:10

clock-img

eva1

pencil-img

4835

jaz sem pa danes tko vesela, je vaga pokazala -2 kg, skupaj že -7kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! Vrjetno gre pri meni malo hitreje tudi zato dol, ker še dojim, sicer ne polno, ampak tako 2-4x na dan pa še!

Mi bomo pa danes rižoto jedli, za zajtrk je bila breskev, za večerjo bo pa isto kot za kosilo, al pa sadje, odvisno od lakote!

uživajte!

clock-img

28.09.2005, 12:25

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

28.09.2005, 13:28

clock-img

Anonimen

Pridne ste,  punce, pridne. Čestitam!

clock-img

28.09.2005, 13:31

clock-img

Anonimen

jaz mama pa(na žalost al pa na srečo) manijo tehtanja in se tehtam vsak dan.... sej vem da pretiravam...
No danes je pokazalo 1/2kh manj. Upam, da bo do naslednjega tedna še kaj več minusa.

Dejte mi neki povedat... a vi jeste me dobroki sadje(jabolka, marelice, breskve... itd) al jeste kdaj tud oreščke? Ker jaz sem včeraj pojedla mandlje, pa ne vem če je lih pametno to.....user posted image

clock-img

28.09.2005, 13:39

clock-img

Anonimen

Med obroki se načeloma ne je ničesar. Edino, če imaš zgodaj zajtrk in pozno kosilo, lahko še enkrat sadje vmes.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem