cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune-day26

clock-img

02.10.2005, 08:50

clock-img

smrček

pencil-img

699

Jutrooo!

Počasi se tudi me bližamo prvemu vodnemu dnevu, ša slabe tri dni...

In kaj nam jedilnik onuja za danes?

Z: sadje (mi že na ušesih ven gledauser posted image )
K: riž ali krompir na 100 načinov, segedinar, jota ali kako drugače pripravljen fižol.

Jaz bom verjetno malo goveje juhe, če se mi jo še tako luštal, kot se mi jo sedajle, zraven riž z kitajsko zelenjavo in peso.
Za večerjo bom najverjetneje samo sadje, ker imam za seboj kar nekaj grehov.user posted image


_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

clock-img

02.10.2005, 09:20

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Jutro!

Še en dan za namiuser posted image user posted image user posted image user posted image , mi danes gremo k tastu na kosilo in bom vrjetno jedla krompir(ne vem v kakšni obliki) in solata, pa mogoče še malo juhce za povrhu! Včeraj sem imela pravo pojedino...klobase, zelje in repa...za vse prste polizat!

punce jst sploh ne morem vrjeti, da mi gre tko dobr dol...vse stare hlače spravim nase, srajčke vse zaprem-no razen pri joškah mi je še malo tesno...še ko sem šla na morje(konc avgusta) sem probala dat ene lanene hlače gor, pa jih tut podrazno nism mogla zapret...in danes jih probam-in jih brez problema zaprem(no škoda da je že premrzlo zanje), ampak sem tko vesela-pa še minus 2 kg danes tehtnica kaže(se pravi skupaj -9)..sploh ne morm vrjet! Je pa res, da mi ga mali mal serje in se nonstop dojiva ponoči in zaradi tega gre tut hitreje dol-skepam!

Uglavem jst sem ful vesela in ponosna nase user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepo nedeljo vam želim!!!

clock-img

02.10.2005, 10:36

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Uau, Eva1, kako lepo.
Superca, ne?
Jaz sem si za kosilo zaželela pasulj, moj user posted image  pa bi rajši riž... tako da ne vem...
Popoldne pa bodo grehi, gremo na en rojstni dan...
Se bom pa jutri odpovedala slatkišem...
Lep dan vam želim

_____________________________

LP
mojca

clock-img

02.10.2005, 11:16

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Jutro. Eva, jaz sem ti taaak favš, da si ne moreš mislit, meni ne gre nikamor...

Danes pa bo verjetno restan krompir + zelena solata.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

02.10.2005, 12:06

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.10.2005, 12:10

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.10.2005, 16:22

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Punce jstz nč tašnaga ne delam-jem tko kt je prepisano, prekrškov ne delam , mal migam(če mam čas), veliko pijem...in to je to-še zdaleč pa ne stradam, ker za kosilo se vedno na polno napokam-vedno jem kruh zraven, res pa je da imam za večerjo sadje, ker imam zelo pozno kosilo in ne morem čez 2 ure še enkrat tok pojest...in jem sadje, razen pri OH dnevu, k pa vedno jem tortico...ne vem, pomoje to dojenje ponoči, pa ves direndaj podnevi tok pripomoreta k tem, da kg letijo tko dol-ker se pa res redko usedem, razen kadar pridem pogledat na RR, drugač sem pa skoz v gibanju!
BA- sej dojimo se samo še za cartanje, mali ima že goste obroke, razen zjutraj še dojenje...pa tko za cartat...tako, da vse v gosti hrani dobiva...jst pa res tut dost jem, ker se super počutim, že dolgo nisem imela toliko enerhije, kot jo imam zdaj!

Soncece, pa kok to da ne gre doluser posted image , a kaj narobe delaš al kva?Ne štekam, kok to da se nikamor ne premakne ta user posted image vaga...a količinsko tok poješ???

clock-img

02.10.2005, 16:26

clock-img

Anonimen

Po včerajšnjemu katastrofalnemu dnevu... sem danes pojedla.... eno jabolko za zajtrk in za kosilo rižev narastek z orehi (se že ves dan sprašujem če je sploh dovoljen rižev narastekuser posted image ).

Motivacija mi spet upada..... ampak moram prit do željene teže.... moram...
Sem sklenila, da si nikoli več ne pustim zrediti se več kot do 55 kg....
In tega se nameravam strogo držat.

clock-img

02.10.2005, 19:20

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

eva, nimam pojma kak da ne gre. jem pa ne dosti, glede na to kolko sem pred dieto jedla, bi moralo it dol, ne vem kak da ne gre... mogoče bo drugi mesec šo več... vztrajala bom v vsakem primeru. morala bi še kaj migat zraven, samo sem lena ko drek...



_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

02.10.2005, 21:40

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Moj je rekel, naj kar tu napišem... da je treba več zelenja pojest, ups. popit... (če ste brale moje poste, že veste, kaj on zvečer pije, ampak samo iz zelene pločevinke.. da ne bom delala reklame)
Njemu kile kar letijo.
O meni danes rajši ne bom, ker sem se na zabavi obupno pregrešila in potem še pregrešila in potem še pregrešila...
Zdaj razmišljam, če bi jutri imela kar vodni dan, itak mi bo okoli enajste verjetno zobar izdrl modrostni zbo, tako da mi verjetno ne bo do hrane.
(vage pa se izogibam, niti pogledam je ne... me je kar strah)

_____________________________

LP
mojca

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem