cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune-day24meni pa še nič kaj rezultatov

clock-img

30.09.2005, 08:53

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Že 24. dan! Kam gre čas?? Pri meni pa še nič kaj veliko rezultatov, ampak se ne dam!!

Danes imamo na jedilniku sadje na 100  in 1 način. Jaz bom kr svežega, vse kaj je pač v hladilniku bom v sadno solato zmetala. za zajtrk pa kr jabolko.

Dober tek.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

30.09.2005, 10:09

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Soncece24, meni gre počasi pa zanesljivo... Sicer pa je baje tako najbolje, če ne bi mi vsepovsod koža dol visela.. user posted image

Jaz sem 2 dni pred vami, torej je danes moj 26.dan - vaga pa kaže -5,6KG.. Jaz sem sama s sabo kar zadovoljna, čeprav pričakujem, da se bo počasi zdaj ustavilo in bo nekaj časa teža stala.. Upam, da ne predolgo. V bistvu moraš baje pregurat 2. mesec, tretji pa potem gre zopet dol..

clock-img

30.09.2005, 10:10

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Jutro!!!

Soncece nč obupat, boš vidla bo šlo pa kr na hitro doluser posted image !
Ma ja user posted image ni nobeno opravičilo za 30 kg preveč, samo prenažiranje...

Ja danes pa sadje...upam, da ne bom spet driske mela, tako kot prejšnič na sadni dan!

Komaj čakam, na jutri na mesek...se mi ga že lušta-že dva dni sanjam o tatarcuuser posted image

clock-img

30.09.2005, 10:11

clock-img

Anonimen

Aja, bobek05, tega  zadnjega pa nisem vedela. Dobro, da zdaj vem.

clock-img

30.09.2005, 10:13

clock-img

Anonimen

U, bobek, s tem si me pa res razveselila. jaz namreč počasi, torej mislim da v sredo ali četrtek vstopam v tretji mesec.

clock-img

30.09.2005, 10:17

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Splišni in al bina, o tem sem veliko brala na enem izmed forumov, kjer se ves čas pogovarjajo SAMO o tej dieti.. VSE pravijo, da je 2. mesec najhujši, ker lahko postaneš depresiven, ker kar hujšaš in hujšaš, teža pa stoji in je zato velika nevarnost, da odnehaš.. jih baje velik oodneha zaradi tega.. Treba je pač držat in si govorit, da bo kmalu bolje.. Potem 3. mesec pa baje gre spet dol.. Tako prisegajo ženske, ki je ta dieta že za njimi.. 

clock-img

30.09.2005, 12:12

clock-img

Anonimen

U, no, bobek, res hvala za tole. Pri meni kar drži ja, prvi mesec 6-z kil, potem drugi mesec nič, zdaj se začenja tretji mesec.. Upam, da bo res. Sem pa vztrajala vmes, sploh ni bilo težko.

clock-img

30.09.2005, 17:21

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

30.09.2005, 23:04

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Ohoj,
jaz sem pa danes jedla dvakrat grozdje, enkrat mandlje, pila kavo z mlekom (greh, ja, ampak prijateljica, pri kateri sem bila na kavi, še ni vedela, da sem na dieti in mi je naredila tako kavo kot v starih časih), za večerjo pa slastno pečeno zelenjavo a la Splišni.
In nobenih skušnjav nisem imela, kljub slastnim napolitankam, ki sta jih mlela otroka...
Pogumno naprej!

_____________________________

LP
mojca

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem