cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune, škrobni, a kateri?

clock-img

29.11.2005, 10:10

clock-img

mojchka x

pencil-img

44

Ojla,
come va?
Še malček do konca, kaj bomo pa potem?
Popolnoma zmedene?
Ma, bomo že...
V nedeljo me je pri kosilu nona vprašala, kdaj bom začela normalno jest.
Pa sem jo vprašala, če je prepirčana, da ona je normalno.
Je bila kar malo užaljena.
Kot je rekla Splišni, še nikoli nisem pojedla toliko sadja in zelenjave, zato sem res prepričana, da zdaj jem zelo zdravo in verjetno tudi v skladu s tisto piramido zdrave prehrane.
Ko si že spraševala, Spliš, jaz kože nimam suhe, se strinjam, da je to posledica centralnega ogrevanja...

Aja, kaj bom jedla?
V menzi spet zelenjavo, kuharca me že postrani gleda... za večerjo pa PREBRANEC!!!!
jEEEE, moja najljubša jed... u, kako se bom napokala...

clock-img

29.11.2005, 10:19

clock-img

corfu

pencil-img

3829

A naj ne bi bila večerja mnogo lažja in manjša porcija kot kosilo?!user posted image

clock-img

29.11.2005, 10:36

clock-img

mojchka x

pencil-img

44

Ja, no, jaz sem vedno nekaj ekstra, hehehe.
In imam kar pogosto bolj obilne večerje kot kosila.
Pa sem vseeno šla dol 10 kil in to se mi zdi ekstra uspeh.

clock-img

29.11.2005, 10:54

clock-img

corfu

pencil-img

3829

Čestitam!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.11.2005, 12:22

clock-img

Anonimen

Ne vem, Mojca, pri nas kurimo vsako zimo (svašta, a?user posted image ), pa še nikoli nisme imela tako suhe kože. Pa moja mati tudi. Tako da bo to kar posledica tele diete, se mi zdi. Eni izgled apač tako ragiramo. Pa sja mene nič ne moti. Se namažem, pa je. Glavno, da sem shujšala.
Kateri dan imate ve? A ti tudi ne veš? Jaz nimam pojma po dnevih, še dobro, da sem si zapomnila, da sem začela hujšat 2. septembra, tako da bo v teh dneh konec, ali pa je celo že.user posted image
Nimam pojma, kako bom naprej. Po moje bi bilo najbolje, če bi po dva dni jedla enako, npr. dva dni  makarone, dva dni riž ... ker jaz vedno toliko tega skuham, da potem pol pomečem proč. Tako pa bi vsaj naslednji dan pojedla. Ne znam skuhati malo, ko sem pa tako groooozno lačna. Tega nikoli ne bom znala, se mi že od nekdaj to dogaja.
Drugače pa imam danes OH dan in bom seveda jedla makarone. Sem brala na forumu, da pri Montignacu lahko ješ samo špagete in ne makaronov. Saj ta 90-dneva dieta naj bi bila pobrana iz Montignaca, samo seveda precej ppo svoje prikrojena. Malo sem premipljevala, če bi si nabavila Montignacovo knjigo, samo ne vem, če se mi bo dalo toliko komplicirati. Tole je res enostavno, kar se gremo sedaj.

clock-img

29.11.2005, 12:31

clock-img

mojchka x

pencil-img

44

ma, meni je to malo mimo, da bi lahko jedel samo špagete. Zakaj?
Se drugače presnavljajo ali kaj?
Bolj mi je logično, da ješ polnozrnate testenine... oblika po mojem ni važna...
Ampak... z možem prisegava na tiste pisane testenine, ki imajo noter že neke začimbe... mmmm...
pa še hitro se skuhajo. ni boljšega, ko te grabi lakota.

clock-img

29.11.2005, 12:41

clock-img

Anonimen

user posted image , ja, to je čista resnica. Dobro je, da se hitro skuhajo, ja.
Saj ne vem, kaj je s tistimi špageti točno, tisto je pisal mož od ene, ki je hujšala po Montignacu, najbrž je kaj pobrkal. Ker res je edino logično to s polnozrnatimi špageti. Saj pri tisti dieti je itak precej poudarka na polnozrnatih živilih, se mi zdi.
Ma nič, še naprej bo treba ločevati, pa bo. Edino to, da se do 12. ure je samo sadje, meni ne ustreza vedno. Za vikende bi tako rada zajtrkovala, ko smo vsi doma. Ali pa na dopustu, na morju npr.

clock-img

29.11.2005, 13:25

clock-img

mojchka x

pencil-img

44

ja, zajtrki...
ma, jaz se bom po vsej verjetnosti vrnila k njim, vsaj ob takih priložnostih, ki jih ti naštevaš...
Že zdaj je Tajda včasih žalostna, ker bi mi rada naredila zajtrk, pa ji s sadjem zmanjkuje idej.
...
polnozrnate testenine pa meni  niso všeč. Pred leti sem kak mesec držala Montija in sem kupovala graham testenine. BLJAK. Prvič sem mislila, da sem jih pozabila solit, potem pa sem ugotovila, da je tisto bil njihov pravi okus. FUJ. Za ostale pa ne vem, kakšne so. Moram malo pogledat po policah trgovine.
(zadnjič je sodelavka rekla, da mora bit tale naša dieta kar draga. Ja, bo kar res. Sploh zdaj, ko bo sadje in zelenje še bolj drago... in ostala zdrava hrana je že tako predraga)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem