cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lunce - 63. dan

clock-img

08.11.2005, 08:42

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Jutro!
Sončke sije, jupiiii!
Pa beljakovine, končno.
Za kosilo bom malo aviacije, za veČerjo pa spet pečeno zelenjavco, verjetno. Mi je tako prijala včeraj.
Zadnje dneve me predvsem zjutraj daje ena taka volčja lakota, da kar malo trpim.

_____________________________

LP
mojca

clock-img

08.11.2005, 08:52

clock-img

Anonimen

Voda, voda, voda...pa kakšna kava vmes, pa se zdrži.

clock-img

08.11.2005, 08:56

clock-img

Anonimen

U, saj res, voda. Jaz tule doma definitvno čisto premalo pijem. V službi je to lažje, ko si lepo prinesem tisto plastenko in skozi tam lepo čičam in pijem. Tu pa pozabim, pa tudi itak skozi nekaj okoli skačem, tako da niti ni priložnosti.
Jaz ima danes škrob. Moram ričet odmrznit. Dobro, da ste me spomnile.

clock-img

08.11.2005, 10:01

clock-img

afna pika

pencil-img

68

ojla punčice

jaz sem že par dni bolj ali manj na sadju in čajčkih...  kaj drugega ne spravim dol. Se niti ne sekiram, lačna nisem. Skrbi me edino, kaj bo, ko bom začela več jest user posted image

_____________________________

Danes je prvi dan življenja, ki je še pred nami

clock-img

08.11.2005, 10:37

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

hello, bejbe.

Jaz sem dan štartala z grozdjem in eno kavico. kaj bo za kosilo še ne vem, bomo še vidli kaj mi bo pasalo. afnapika, a si bolana? mene je prejšnji teden tak kuhalo, da dol padeš, pa še vodni dan sem mela vmes, sem bla čist fertig.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

08.11.2005, 11:08

clock-img

smrček

pencil-img

699

Hojla, tudo jaz sem še z vami v borbi proti kilogramom.

Zajtrkovala sem tri drobne mandarine, sedaj pa pijem kavico, k ste mi tle gor take lušte naredile, da sem si skuhala en kapučino, pa še malo smetane sem gor stisnala.

Za kosilo pa nimam nikakoršne ideje, kaj bi danes. Vseh tistih receptov po knjigi sem se že malo naveličala.
Torej, kaj boste kuhle??? Ideje na dan.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem