writing-img

Lun´ce - 66. dan

clock-img

11.11.2005, 11:32

clock-img

smrček

pencil-img

699

Na vrsti je zopet sadje. Pa ja, ziher bom sadje jedlauser posted image , iz pečice mi bo pa polnjen piščanec dišal, pa mlinci in rdeče zelje, aja pa kuhan kostanjuser posted image

Zajtrkovala sem po planu, samo sadje, za popoldan bomo pa še videli, najbrž bom imela danes kar beljakovinski dan.


_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

clock-img

11.11.2005, 12:06

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

he, he smrček, še dobro, da že vnaprej priznaš grehe. Jaz sem zajtrkovala po planu: jabolko. za kosilo bo po planu: ne vem še kaj, verjetno kakšna solata al pa tud sadje, nimam pojma. zvečer bom pa tudi jaz grešila verjetno. ker greva z mojim k enim prijateljem na obisk, pa ne vem če se bom tam ravno fino delala, bom kr kak zrezek verjetno. jutri pa itak martinovo kosilo pri tašči (njaaaaaami)

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

11.11.2005, 12:41

clock-img

Anonimen

Jaz sem včeraj imela sadno zelenjavni dan, pa sem ga malo usrala, priznam, in to ob enajstih zvečer, pa potem še enkrat ob treh tjuzraj.
Za kosilo pa sem si včeraj skuhala zelo dobro špinačno juho, poskusita kdaj. Samo v vodo zabrišeš (ampak res, od čimdlje!user posted image ) špinačo, kar zmrznjeno, kupljeno, dodaš eno zelenjavno kocko, čebulo in česen v prahu, pa malo popra in po želji tabasca, notri pa jaz na koncu namesto zakuhe narežem še špargeljne. A sem to že pisala? Mater sem sklerozna, zdajle se mi je pa zazdelo, da sem že. No, pa vseeeno, je dobro in se splača poskusit.

clock-img

11.11.2005, 13:17

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Bljak, špinača... edina zelenjava, katere ne maram.
Jaz sem danes zaenkrat še po planih, sem bila na zdravniške pregledu (za službo) in sem šele zdaj končala. Med neskončnim čakanjem in prekladanjem iz ene čakalnice v drugo sem pojedla samo eno jabolko in sem bila ob prihodu domov tako lačna, da sem naenkrat zmazala dva kakija in dve mandarini.
Zvečer bo po vsej verjetnosti spet pečena zelenjavca.
Še prej pa me čaka zamenjava gum, knjižnic, pošta (oddat vlogo za znižano plačilo vrtca), Tajdino plavanje.... jao!!!
Vsaj ne bo cajta mislit na hrano.

_____________________________

LP
mojca

clock-img

11.11.2005, 14:08

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

mojchka, danes pa res ne boš mela časa za mislit na hrano.

splišni, kolkor vem še nisi pisala recepta za špinačno juho, ker če bi ga, bi jo jaz sigurno že kdaj jedla. njami


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem