writing-img

Lulanje in kakanje

clock-img

28.04.2012, 16:15

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Sem 6 dni po porodu, rodila sem normalno in nisem bila nič šivana, po porodu normalno krvavim, zdj me pa ful reže, ko grem lulat ali kakat, imam pa hemoroide, je to normalno....? Pa ful mam hude bolećine, ker so mi šle medenične kosti narazen....:(((

clock-img

29.04.2012, 09:57

clock-img

SMT3

pencil-img

632

Lahko si bila malo natrgana,ker mene je tudi peklo pa nisem bila uradno nič strganauser posted image Pri tolkem raztezanju pa ni hudič da se vsaj malo malo natrga user posted image

clock-img

30.04.2012, 12:46

clock-img

Anonimen

kaj so ti pa v porodnišnici rekl? mene je medenica bolela celo nosečnost kot vrag. pomoje je normalno da te peče ko greš na potrebo sej si mogla otroka vn spravt ;) bi blo že čudno če te nebi, sicer pa če te zelo boli oz če neveš kaj in kako pokliči svojega G. in povprašaj babico

clock-img

30.04.2012, 14:09

clock-img

olimia

pencil-img

674

mislim, da je čisto normalno, da nekaj dni težko hodiš lulat in na blato.
jaz v drugo tudi nisem bila šivana, pa me je vseeno peklo - vsaj prvee dneve, ko sem bila še v P, pa mi je rekla sestra, da je to normalno, ker je vse raztegnjeno in da bo bolje, ko se pomiri in vrne nazaj... doma je bilo potem že bolje, ampak ko sem šla na blato, je bilo pa še vedno zoprno kak mesec - imam tudi hemoroide, ki sem jih pridelala že na prvem porodu, na drugem pa še dodatno dozo

clock-img

01.05.2012, 16:53

clock-img

divans1

pencil-img

2547



Šla sem k zdravniku in mi je mehur zaštekal, so mi spumpali ven skor liter vode, pol me pa še sčistili niso v redu, sem šla še na čiščenje in izvid od vode sploh ni bil slab, so rekli, da vrjetn mam bolečine od maternice, notr so bli še ostanki placente in strdki krvi in da je maternica pritiskala na mehur, dobila sem betaklav za 7 dni na 12 ur, v nedeljo sem vzela prvo tableto, ampak mene še vedno reže, ko grem lulat.....:((((( mislite, da je to ok???

clock-img

01.05.2012, 20:09

clock-img

cilla

pencil-img

763

Antibiotik bi moral že prijeti od nedelje do danes. Jaz bi v tvoji koži šla nazaj na ginekološko urgenco oz. v porodnišnico.

clock-img

01.05.2012, 20:24

clock-img

mateyka

pencil-img

13812


IZVIRNO SPOROČILO: cilla
Antibiotik bi moral že prijeti od nedelje do danes. Jaz bi v tvoji koži šla nazaj na ginekološko urgenco oz. v porodnišnico.



podpis.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem