cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lov za zakladom

clock-img

12.02.2010, 22:00

clock-img

tayrin

pencil-img

12

Pozdravljene,

zanima me ali imate kakšne izkušnje, predloge ali ideje kako pripraviti tako igrico na prostem za otroke stre 5-6 let.
Vsak nasvet je dobrodošel,

hvala in lep pozdrav

clock-img

25.02.2010, 21:26

clock-img

Ribi Bibi

pencil-img

285

Jaz sem enkrat naredila tak lov za moža. Je bil pa bolj poučen, tako da sem mu sama napisala uganke oziroma namige, tema je bila pa kultura. In sva šla na sprehod po Ljubljani, pri vsaki točki je dobil nov namig in ko je uganil kje ga čaka naslednji sva šla dalje. Cel lov je imel 15 namigov, iskal jih je približno eno uro. Odgovori so bili pa večinoma Ljubljanski spomeniki ali znamenitosti. Npr. Kje stoji gospod, ki kaže hrbet branjevkam (Vodnikov spomenik na tržnici), Kateri kamen budi Ilirijo (Obelisk pri Križankah), ...
Za otroke bi verjetno lahko naredila kaj na temo narave in živali. Mogoče v katerem delu vrta običajno rastejo bele rožice, ki zvonijo samo po imenu. Ali pa kje stoji velika lačna škatla, ki jo nasitijo le pisma in časopisi (pa je lahko nabiralnik ali pa smetnjak za papir user posted image ). Ali pa: Kje stanujejo živali, ki imajo noge, hodijo pa ne (Drevo na katerem živijo ptički), itd. itd.

clock-img

26.02.2010, 11:14

clock-img

tayrin

pencil-img

12

Ribbi bibi: hvala za namige. Tudi sama sem razmišljala da bo stvar povezana z naravo, ker je to v spomladanskem času, ampak nisem vedela kako naj začnem. Res 1000 krat hvala, v veliko pomoč si mi bilauser posted image

clock-img

10.05.2010, 10:50

clock-img

norksi

pencil-img

43

kar nekaj idej je na eni spletni strani - zaenkrat sem našla eno ful luštno - s stopinjami dinozavrov, na katere se napiše številke ali črke in se potem igraš in učiš hkrati. Se mi zdi kar simpatična. Bomo probali zaenkrat notri, ker je zunaj tako kislo vreme user posted image

http://www.caszadruzino.com/otrok/announcements

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem