cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ločevalna dieta in vegeterjanstvo

clock-img

30.10.2006, 13:08

clock-img

Anonimen

Me zanima sledeče...
A se da 90-dnevno ločevalno dieto uskladiti z vegeterjanstvom?
A lahko na beljkovinski dan jem sojo?
Je katera že imela tak primer?

clock-img

30.10.2006, 15:20

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Živjo,
jaz sem celo ločevalno dieto dala skoz brez mesa. Na B dan sem jedla ali sir (kot sirovo ploščo+solato ali zelenjavo gratinirano s sirom...) ali jogurt (kar večje količine, včasih kot solato-kumarično z jogurtom) ali jajca (omleta z gobicami+solata ali zelena solata s kuhanimi jajci...).
Če ješ ribe, ti itak ni problem, jaz jih nisem. Je pa res, da sem se jaz že v štartu odločila, da na B dan ne bom jedla isto za kosilo in večerjo, tako sem npr. za kosilo jajčka, za večerjo pa jogurt. Je vseeno šlo velik dol (mislim kg).user posted image

Soje pa nisem jedla, ker je ne maram, pa še men se zdi da spada bolj k fižolu (škrob) kot k'čistim' beljakovinam.

lp, Taška

clock-img

30.10.2006, 19:03

clock-img

Anonimen

Če imaš s sojo v mislih sojin sir, torej tofu, potem ga komot ješ na beljakovinski dan. Jaz sem, ker sem vegetarijanka in mi je čisto lepo zneslo, pa še blazno nasiten je. Sem si spražila vso živo zelenjavo skupaj s tofujem in je bilo njami. Drugače pa sojo kot stročnico lahko ješ na škrobni dan.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem