cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ločevalna dieta - suha koža?

clock-img

28.11.2005, 11:07

clock-img

Anonimen

Dajte mi povedat, punce, a ima vi, ki hujšate po tej dieti, tudi tako suho kožo po telesu?
Jaz in moja mati, ki tudi hujša, jo imava, pa me zanima, ali je to samo družinski problem, ali res pride do tega, kaj pa vem zakaj?

clock-img

28.11.2005, 11:11

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

ravno o tem sva zadnjič govorili z mojo sestro, ki prav tako hujša. Ona ima tako blazno suho kožo, da se mora v službi večkrat namazati z zelo zelo mastno kremo, da ji ne "vleče skupaj" kožr. Prej je imela mastno kožo.

Jaz pa sem imela vedno fuuul  mastne lase in sedaj imam preveč suhe. Tudi na obrazu imam bolj suho kožo.

Pojma nimam zakaj. Najbrž res tako kombiniranje hrane tako vpliva na to.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

28.11.2005, 11:14

clock-img

Anonimen

Ne, jaz nisem imela teh problemov. Edino enkrat po vodnem dnevu sem imela tako masten obraz, kot bi se z ocvirki namazala.

clock-img

28.11.2005, 11:17

clock-img

total

pencil-img

4453

Jaz sem pa glih med dieto imela ful lepo kožo.

clock-img

28.11.2005, 11:17

clock-img

iana

pencil-img

69

Da ne boš mislila da kaj šimfam ali kaj podobnega ( tebe in druge občudujem ker ste tako vztrajne, rezultati pa so todi super ), ampak v eni Hrv. reviji Doktor je pisalo, da je ta dijeta relativno nezdrava, možni stranski učinki pa so: izpadanje las, slab zadah, suha koža, težave pri koncentraciji, prebavne težave in še par stvari, vendar se sedaj ne spomnim.
Je pa vse prehodno in če ni hujših težav se stvar uredi ob prehodu na
" normalno " prehrano.


_____________________________

Ne sam jamrat, naredi kaj!

clock-img

28.11.2005, 11:33

clock-img

Anonimen

Ja, saj vem, da eni te diete nimajo ravno za zdravo. Ampak jaz jem tako zdravo, da še nikoli prej v življenju tako. Ker sendviči niso razvno vzor zdrave prehrane, vsa ta gora sadja in zelenjave ob dieti pa kar.
Aha, torej potem ta suha koža res paše k dieti, le da ne pri vseh. Se mi je zdelo.

clock-img

28.11.2005, 12:29

clock-img

biba.73

pencil-img

45

Jaz imam tudi suho kožo po telesu in se vsak večer po tuširanju namažem z mlekom po telesu. Na smemo pa pozabit, da na suho kožo vpliva tudi centralna kurjava in posledično bolj suh zrak v prostoru, zato je priporočljivo veliko piti. Se mi zdi, da je v veliki meri kriva centralna, saj je Al bina rekla, da ni imela suhe kože med dieto, ker je verjetno tudi zaključila z njo prej, preden je na ful zakurblala centralno.

Jaz zase lahko rečem prav tako kot Splišni, da zdaj jemo veliko bolj zdravo in se dobro počutim, saj so prej čez cel dan sendviči v želodček leteli,pa čez vikend kaj kuhanega, pa kakšen sadež kdaj.

clock-img

28.11.2005, 12:33

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Ločevalna dieta - prebavne motne user posted image

ps: dons zjutri sm stopla na tehtnco in sm mela -2,00 kg user posted image

clock-img

28.11.2005, 12:50

clock-img

Anonimen

BaguSka, a si se fino odkakala ali je to posledica te diete? A sploh še vztrajaš ali imaš že drugo?

clock-img

28.11.2005, 12:59

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
BaguSka, a si se fino odkakala ali je to posledica te diete? A sploh še vztrajaš ali imaš že drugo?



S to dieto sem prekinla, ker nism kakala spljoh. Grrr... Od tega je štiri dni in od takrat jem spet cca normalno, razen to, da zjutri še vedno jem le sadje. In od takrat spet kakam tud po 3x na dan. Dons sm se odločla da bom probala eno drugo. Z zajtrkom sm že začela in bom verjetn tud nadeljevala, glede na prijazno tehtnico hehe.

clock-img

28.11.2005, 13:07

clock-img

Anonimen

Aha, potem si  najbrž zdaj izkakala tiste dve kili. Ja, res ne pašemu vsakemu vse. Treba je najti tisto pravo. Oh, kako sem jaz pametna.user posted image

clock-img

28.11.2005, 13:09

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

user posted image Ja še dobr da te mamo hehe. 

clock-img

28.11.2005, 13:10

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Matr narobe sm kliknla...user posted image Sm hotla smeškota dodat sm pa kr poslala tist kos mojga posta!!

Hotla sm povedat da se strinjam s tabo. Bomo vidl, kako bo namene učinkvala ta nova dieta. user posted image

clock-img

28.11.2005, 14:31

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Jaz nimam nič kaj bolj suhe kože po telesu, kot drugače.sploh pozimi se moram vedno mazat po vsakem tuširanju, če ne kr "luske" dobim po nogah. Mam pa to od centralne, ker se mi začne koža sušit, ko začnemo kurit.
Nimam pa niti kakih stranskih učinkov, kot jih je naštela iana, prebava redna vsak dan, lasje vredu,....


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

28.11.2005, 18:11

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

Splišni najbrž je to zaradi centralnega ogrevanja. Tudi jaz imam trenutno čisto suhe roke, pa drugače nimam problemov.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem