cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ločevalna dieta

clock-img

03.01.2008, 21:49

clock-img

tiana

pencil-img

206

90 dnevno mislm.k je lah ktera tko dobra da mi napiše(al pa če je kje objavlen)kaj morš jest kter dan.s tem mislm primere kaj skuhat -kakšne recepte k jih uporablate-k nimam pojma kaj je kej tazga za kter dan.sm že brskala po netu pa nism nč konkretnga najdla.upam da ste me zastople kva mislmuser posted image

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

clock-img

03.01.2008, 21:54

clock-img

tiana

pencil-img

206

lahko pa pišete tud na zs

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

clock-img

04.01.2008, 00:46

clock-img

nizy

pencil-img

1993

Jaz sem si tisto njihovo knjigco kupla. So recepti za vsak dan posebej naposani.Je fajn,ker ti ni treba razmišljati ,kaj kuhati. Jaz sem sto dieto shujšala 12kg,lahko bi še več,če se nebi kdaj pregrešila user posted image user posted image , pa malo več user posted image
Pa veliko sreče!

clock-img

04.01.2008, 13:45

clock-img

Anonimen

Kupi si tisto majhno knjigico, so super recepti noter, preprosti in za vsak dan, pa navodila kako hujšat in ni draga. Imajo pa jo že skoraj v vsaki knjigarni. Kdaj začneš?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem