cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ločevalna dieta-nekaj vprašanj

clock-img

10.03.2010, 08:28

clock-img

moja malenkost

pencil-img

176

Tudi jaz sem se lotila ločevalne diete, pa imam nekaj vprašanj:
1. zanima me ali moraš obvezno jesti večerjo ali lahko samo zjutraj sadje, potem kosilo in večerje ne? Sem bila prej na eni drugi hitri dieti in sem se ful navadila, da zvečer nisem tako lačna, pol se mi zdi pa nesmiselno silit, če sem lahko brez.
2. poleg tega pa me zanima ali lahko jem indijske oreščke - surova jedrca, neobdelana, brez soli? Jaz jih imam ponavadi malo za grickat, ko je kriza. A je to ful narobe?

No, zaenkrat toliko. Mi je pa uspelo zgubiti že 4 kg in tudi počutje je več kot odlično, zato imam veliko motivacije za naprej.

Hvala za odgovore in veliko uspeha vsem user posted image !

LP

clock-img

10.03.2010, 09:26

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

jaz jem ko sem lačna in če ti zvečer nisi ti ni treba jesti...

jaz jem lešnike in orehe ko me prime...

sem pa od januarja do sedaj šla že 5 kg dol.. jupi jaja

moram pa še najmanj 5 zgubit...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

clock-img

10.03.2010, 11:11

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: moja malenkost

Tudi jaz sem se lotila ločevalne diete, pa imam nekaj vprašanj:
1. zanima me ali moraš obvezno jesti večerjo ali lahko samo zjutraj sadje, potem kosilo in večerje ne? V kolikor boš zjutraj pojedla sadež ali dva, nato kosilo in nič za večerjo boš v svoje telo vnesla premajhno količino hrane.  Sem bila prej na eni drugi hitri dieti in sem se ful navadila, da zvečer nisem tako lačna, pol se mi zdi pa nesmiselno silit, če sem lahko brez. Delno imaš prav a če nisi tako lačna pojej vsaj malo, kajti malo lačna si vsekakor.
2. poleg tega pa me zanima ali lahko jem indijske oreščke - surova jedrca, neobdelana, brez soli? Jaz jih imam ponavadi malo za grickat, ko je kriza. A je to ful narobe? Niti ni, vendar v zmernih količinah, kajti jedrca so kalorično zelo bogata.

No, zaenkrat toliko. Mi je pa uspelo zgubiti že 4 kg in tudi počutje je več kot odlično, zato imam veliko motivacije za naprej. Lepo, v kolikor si motivirana, zagnana in trdno odločena, da ti uspe si pol poti k cilju že prehodila.

Hvala za odgovore in veliko uspeha vsem user posted image !

LP



_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

10.03.2010, 12:10

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Po moje: če nisi lačna, ne bo hudega, če ne boš jedla, oreščki pa so dovoljeni samo na sadni dan.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

10.03.2010, 12:23

clock-img

pety78

pencil-img

6109

No, pa da se še jaz uštulim. Kako je s pitjem nesladkanih čajev raznoraznih okusev, kot je vanilija, karamela? Lahko v neomejenih količinah?

_____________________________


clock-img

10.03.2010, 12:52

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

No, pa da se še jaz uštulim. Kako je s pitjem nesladkanih čajev raznoraznih okusev, kot je vanilija, karamela? Lahko v neomejenih količinah?



Nesladkane čaje lahko piješ v neomejenih količinah.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

10.03.2010, 12:55

clock-img

2violina

pencil-img

505

IZVIRNO SPOROČILO: lukec

Po moje: če nisi lačna, ne bo hudega, če ne boš jedla, oreščki pa so dovoljeni samo na sadni dan.



Sama jem včasih dopoldne študentsko hrano s suhim sadjem namesto sadja. Mi izredno paše obenem pa me nasiti. Ob tem ne gledam ali je sadni dan ali beljakovinski ..... Skratka suho sadje in oreščke jem, ko mi paše dopoldan in sem kljub temu od 4.1.2010 shujšala že dobrih 10 kg. Se jih pa nebi lotila zvečer.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

clock-img

10.03.2010, 21:23

clock-img

nincika

pencil-img

170

moja malenkost, iz prve roke ti lahko odgovorim, da nisem toliko shujšala, ko sem izpuščala večerje, kot pa sedaj, ko vsaj nekaj malega pojem. Tudi, če ne čutim lakote, nekaj malega pojem, da zaposlim želodec. V nasprotnem primeru lahko začne telo varčevati, to pomeni, si delati zaloge, kar pa sigurno ni dobro za izgubljanje kg.

Glede oreščkov pa ne vem...jaz jih jem samo na vitaminski dan. So mi super, ker me nasitijo in mi dajo energije.

uspešno klestenje kg še naprejuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nincika -- 10.3.2010 21:24:21 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem