cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Linea snella

clock-img

11.11.2009, 20:22

clock-img

inja2

pencil-img

600

Ali je morda katera hujšala po te metodi?
Zanimajo me izkušnje in kakšen finančni zalogaj je tole?

http://www.lineasnella.si/brazplacni_pregled.php

clock-img

11.11.2009, 23:37

clock-img

petrovakarmenca

pencil-img

44

Pred leti sem hodila tja. Cenovno je bilo huh kar lepa cifra za plačevati. Če se ne motim ti po brezplačnem pregledu naredijo izračun koliko terapij ti priporočajo in povedo ceno. Jaz takrat nisem shujšala nič, ampak samo pridobila kakšen kg, ker te nenehno tehtajo in, če prej nisi bil s tem obremenjen potem postaneš. Seveda pa obljubljajo čudeže, ampak če imaš redno prehrano, normalne količine in se giblješ je tudi teža ok - oziroma vsaj jaz imam take izkušnje. Ta njihova ideja mi je za tiste, ki imajo preveč denarja in potrebujejo nekoga, ki te spremlja pri oblikovanju telesa. Ampak, če ni volje...

clock-img

12.11.2009, 08:59

clock-img

Arwenko

pencil-img

5206

Precej pošten finančni zalogaj priznam, ampak definitivno uspešen. Jaz sem se programa držala samo na pol recimo, pa sem izgubila precej cm, več kot 1 konfekcijsko številko in v treh mesecih po  zaključku nisem dobila nič nazaj. Pred par tedni sem vzela nov program, ker se mi zdi, da je to nekaj kar res deluje. Je pa treba trdo delat za svoj cilj, jaz imam vedno po telovadbi pošten muskelfiber. 

clock-img

12.11.2009, 09:24

clock-img

inja2

pencil-img

600

Arwenko, kakšen finančni zalogaj je če ni skrivnost. Nebo rada šla na posvet, potem pa ko bi videla ceno nebi mogla it ker bi bilo predrago...

clock-img

12.11.2009, 09:48

clock-img

Anonimen

inja2 na enem linku,ki sem ti prilepila pise
Jaz sem ravno danes bila na prvem uvodnem pogovoru in so mi predpisali 9mesecno "terapijo" in ceno 3000 Eur.

Koliko pa je na tem resnice pa ne vem

clock-img

16.11.2009, 11:34

clock-img

Janey

pencil-img

4341

Cena je odvisna od tega koliko obiskov je potrebno. začne se tam okoli 300 eur na mesec. jaz sem si izbrala program 10 mesecev in plačala s popustom nekaj manj kot 2900 eur. začela sem hoditi konec septembra in sem RES zadovoljna. tako s programom, prehrano, kot tudi s terapevtkami. rezultati so vidni in moja samozavest je večja. izgubila sem 10 kg in 50 cm. moj cilj je sicer več kot 25 kg, ampak še nisem niti na četrt. zelo rada grem tja, vedno je prijetno vzdušje, vedno te pričakajo z nasmehom in se veselijo za vsako izgubljeno kilo in centimeter. jaz sem si računala koliko stane zasebni trener v fitnesu in pride enako,če ne dražje. meni je vredno vsakega centa, sedaj ko so vidni rezultati in izboljšano moje počutje!! mene so navdušili s tem, da sam delaš za to, trdo telovadiš in tudi prehrana je super. temelji na principu zdrave prehrane. pazis na glikemični indeks in moraš imeti vsaj 5 obrokov. nikoli nisi lačen, marsikatero hrano pa lahko zamenjaš z drugo bolj zdravo obliko te vrste hrane. jaz lahko samo hvalim in rečem, da se res splača.

clock-img

16.11.2009, 11:38

clock-img

uškinamama

pencil-img

3841

3 mesece = 1.190, eur - 5% = 1.130,00 eurov popust na akcijo dve je boljše kot ena. To je 30 obiskov ( 30 telovadb + 30 savn) + 3 obiske zastonj. Se 33 obiskov = 1.130,00 .

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.

clock-img

16.11.2009, 14:07

clock-img

Janey

pencil-img

4341

tudi tako je, da več obiskov kot vzameš, ceneje je na eno terapijo. če imaš toliko, potem se meni zdi vredno.

clock-img

16.11.2009, 14:07

clock-img

Janey

pencil-img

4341

uršinamama ti tudi hodiš?

clock-img

16.11.2009, 14:10

clock-img

uškinamama

pencil-img

3841

IZVIRNO SPOROČILO: Janey

uršinamama ti tudi hodiš?



user posted image  uš-kina sem.

Jap. Hodim. Rečemo kakšno na zs? user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.

clock-img

16.11.2009, 14:50

clock-img

Janey

pencil-img

4341

uškinamama imaš zs user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem