cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Leg magic II.

clock-img

10.09.2007, 20:28

clock-img

MiRaNi

pencil-img

610

Videla sem da ste nekatere kupile LM in ga že pridno uporabljate. Tudi jaz bi ga naročila pa me zanima ali deluje.
ste že izgubile kaj user posted image cm in user posted image kg?

clock-img

10.09.2007, 20:31

clock-img

Anonimen

Jaz imam samo magic legs brez Leg magic user posted image  Šala, da ne bo kdo zapel ko šiptar na špeh.

clock-img

11.09.2007, 07:39

clock-img

puncica

pencil-img

9847

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

12.09.2007, 09:41

clock-img

Katarina_Barbara

pencil-img

25

Jaz sem ga kupila v soboto v Merkurju.

Uporabljam ga (za zdaj) vsak dan, prej naredim še 10 min ogrevanja, na rezultate pa še čakam.

Upam, da izgubim kakšen cm in še kakšen kg, da ne bo samo minus v denarnici. user posted image

clock-img

12.09.2007, 22:23

clock-img

MiRaNi

pencil-img

610

Mi prosim napišeš še ceno. Ali je isti kot tisti iz top shopa?

clock-img

01.12.2007, 20:21

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Ker je že nekaj časa minilo od nabave...a ste opazile kaj rezultatov? Zgolj informativno,da nebi denarja preč metaluser posted image

clock-img

30.12.2007, 20:10

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Jest še zmri čakam,da bo kaka sporočila če je kaj rezultatov,prosim! A se obnese al ne? Sem zadnjič probala mal v Merkurju

clock-img

30.12.2007, 20:18

clock-img

Olivija

pencil-img

2194

Ga imam, ga uporabljam. Rezultati user posted image , kaj pa vem. Je pa pri Leg Magicu tako, jaz več kot 100 ponovitev ne zdržim - pa že to je napredek, ker sem začela s 50, zato grem raje še dodatno na Orbitrek, ker se mi zdi, da več kalorij pokurim.

< Sporočilo je popravil Olivija -- 30.12.2007 20:19:24 >

clock-img

31.12.2007, 09:33

clock-img

Boni3

pencil-img

459

O hvala za odgovor. Ja no jest bo tudi orbi in to kombinirala,se mi zdi,da bi blo cool za kondicijo orbi,mal za oblikovat pa še LM.

clock-img

02.01.2008, 08:32

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Naj povem da ko sem prvič upor. to stvar me je pri prvem gibu zgrabilo v križu.Tako da se čuvajte.Zame to že ni primerno.

clock-img

04.01.2008, 13:54

clock-img

Olivija

pencil-img

2194

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Naj povem da ko sem prvič upor. to stvar me je pri prvem gibu zgrabilo v križu.Tako da se čuvajte.Zame to že ni primerno.



predlog: nabavi še orbitrek, če boš segreta te skoraj zagotovo ne bo zagrabilo v križu. user posted image

clock-img

08.01.2008, 08:08

clock-img

reflekoterapevtka

pencil-img

15

user posted image Ojla glede na to, da imaste že temo o leg magicu, se ga je katera naveličala ali pa ga ne uporablja toliko,kot je to nameravala ob njegovi nabavi?
Sama bi ga rada nabavila, zato sem zainteresirana za njegov nakup?Če mi ga katera proda je moj mail info@nano-energijska-masaza.com

lp

clock-img

13.01.2008, 09:15

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Raje izvajam klasične vaje za krepitev mišic nog (večinoma stoje-počepi skupaj, narazen, izpadni korak,dvig. nog gor,vstran naprej, nazaj ), upor. bom pa tudi uteži za gležnje, ko bom prišla do te stopnje.Je že dosti boljše.Pa tudi pri kondicij se pozna.Stegna ibn rit so po 1 tednu bolj čvrsta, to mi drugi pravijo.Ne visi več tolko z meneuser posted image .8 min. na dan je ok.

clock-img

25.03.2008, 11:18

clock-img

Anonimen

No jaz sem zadnjič v trgovini poskusila in se  mi ni zdelo nič kaj preveč težko... Sem ga pa sedaj nabavila na nemškem ebayu in se ga da obiti že za cca. 20 eurov plus poštnina...

clock-img

27.03.2008, 01:54

clock-img

renyk

pencil-img

15

Jaz sem ga kupila v Mercatorju stal je 80eu, uporabljalja ga sicer se nisem, mela sem eno operacijo, pa moram se kak teden pocakat, malo sem samo probala, pa se mi zdi cist hudo, tako da komaj cakam da zacnem mal migat... Upam pa, da bo z redno telovadbo to res delovalo, da bomo lepe poleti v kopalkah.. Lpuser posted image






clock-img

31.03.2008, 14:47

clock-img

petrika

pencil-img

66

user posted image Jaz Leg magic uporabljam že približno dva meseca in po kakšnih 6 tednih se poznajo rezultati. Predvsem po nogah ( bedra so res tanjša) in bokih. No, mal trebuška je še! Drugače je pa res viden učinek!
Sem zelo zadovoljna! Je pa res, da sem delala na napravici 5x tedensko (čez vikend sem imela pavzo) in to po CD-ju. Če kar sam nekaj mahaš, no pri meni ni bilo učinka!
Vzemite si čas, otroček je ob meni v ležalniku in me gleda, traja pa kakih 15 minut. Od začetka je po CD-ju seveda zelooooo težko, sem preživela "muskelfiber" in z močno voljo uspela.
Sicer pa ne pričakujte, da bomo take kot vaditeljica na CD-ju.

clock-img

11.04.2008, 21:47

clock-img

Martinčka

pencil-img

1271

tudi jaz sem ga sedaj kupila v merkurju in mi ga je full fajn uporabljat... bomo videli kaj bo čez par tednov... jeeej...

clock-img

19.05.2008, 20:35

clock-img

jernejav

pencil-img

863

Meni so ga ravno danes sodelavci kupili za rojstni dan, tako da javim kakšni bodo rezultati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.09.2008, 09:30

clock-img

Anonimen

Se kaksne izkusnje????

clock-img

08.09.2008, 13:13

clock-img

poli*

pencil-img

2407

A ima mogoče katera izkušnje z AB rocket-om (spet top shop)? To je napravica za trebušnjake

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem