cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Leg magic

  
clock-img

13.01.2008, 11:00

clock-img

Anonimen

Pozdravjene.

Uporablja katera LEG MAGIC iz Top shopa? Učinki?
Meni je v reklami ful všeč, sam preden si ga nabavim, želim slišati še kakšno izkušnjo, ker cena ni mala.

aspirinčica

clock-img

13.01.2008, 12:03

clock-img

Spark

pencil-img

1863

Jaz sem tudi v fazi nakupa Leg magica, pa sem ga šla probat v Merkurja. Včasih se mi je nabirala voda v kolenu in ko sem probala delati vaje, sem takoj začutila neko bolečino v kolenu, tako, da jaz si nisem upala kupiti. Drugače pa sem slišala same pohvale, zato sem pa bila prepričana da ga bom kupila. Samo sedaj nisem čisto prepričana, če je za mene to Ok. 

clock-img

13.01.2008, 13:48

clock-img

Anonimen

Jaz ga sicer nimam, sem pa poskusla delat vaje na njem pa je težk ko hudič, zgleda pa full lahko. Nisem zdržala pol minute, sem mogla počivat vmes. Ga pa hvalijo, ob redni vadbi seveda.

clock-img

13.01.2008, 17:33

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Mene tudi mika, pa se bojim, da me bo drago stal za prah nabirat. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

14.01.2008, 22:36

clock-img

natasarobi

pencil-img

1391

Jaz ga imam in se mi zdi čisto ok, čeprav sem zaenkrat še v začetni fazi in tudi ne zdržim gor minuto.

Če delaš je po moje kar efekt, sploh za mišice nog (pri meni je to problematično). Kombiniram pa s steperjem in vajami z elastiko. Ko se mi vse skupaj spet umiri (življenje) bom pa hodila še nma aerobiko.

POol pa upam,da bo kaj.

clock-img

15.01.2008, 11:04

clock-img

petrika

pencil-img

66

jaz sem si ga tudi nabavila in začela delati z njim. Kakšni so/bodo učinki, še ne vem. Je pa na začetku ful težko, mane je vse bolelo. Počasi se navadiš. Tiste ženske na reklami to delajo z lahkoto - verjemi, ni tako!

clock-img

15.01.2008, 15:50

clock-img

natasarobi

pencil-img

1391

petrika - kaj reklama, a si že pogledala priložen dvd?

Jaz sem kar kmalu odnehala po dvd delat. Grem vsake toliko gor, ko se spomnim. Včasih grem 2x al pa 3x za minuto dve, včasih pa nič.

Po moje da tole res vsak dan ali pa vsake dva dni po 10 min more pomagat. Če ne drugega se mora vsaj na obliki telesa poznat.

clock-img

15.01.2008, 20:23

clock-img

Spark

pencil-img

1863

Dejte mi povedati, ali vas kaj koleno boli oz ali čutite kako bolečino med miganjem?

clock-img

16.01.2008, 08:14

clock-img

Anonimen

V ponedeljek sem ga šla probat, v Interspar(Mb). Madoniš je težko. Komaj sem parkrat naredila vajo, pa še potem so me do doma bolele noge. Mislim, da bi ta naprava znala imeti učinek, sam še vseeno bom raje gonila svojega dobrega starega Orbitreka. To pa kupim kdaj v prihodnosti, ko bom bolj v kondiciji.

user posted image

clock-img

16.01.2008, 08:27

clock-img

Barbs

pencil-img

2044

Ekola, jaz sem ga pa danes naročila - sem ga tudi včeraj probala pri kolegici in ...če pa ta zadeva nima učinka!!! Res je treba delat in po moje je res ful vredu za rit in tegna - vsaj to dvoje danes še posebno čutimuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

clock-img

16.01.2008, 10:26

clock-img

petrika

pencil-img

66

natasarobi - seveda, CD! Kje pa, nimam časa ga niti odviti, kaj šele pogledat. Sem v priloženi knjižici prebrala navodila, pa nimam časa (volje) delat po tem. Jaz mal gor skočim in slabih deset minut delam kar mi paše, vmes seveda počivam, ker mi bo razneslo noge! Držimo pesti za učinke - vsaj do poletja!!!!

clock-img

17.01.2008, 09:41

clock-img

natasarobi

pencil-img

1391

spark - čutiš mišice, ki začnejo 'boleti', predvsem notranje in zunanje stegenske, pa malo rit.

Mislim, da te koleno ne bi smelo boleti, tudi če imaš rahlo pokrčenega - no, saj mene nikoli ni bolelo!!!

clock-img

17.01.2008, 10:21

clock-img

petrika

pencil-img

66

danes sem delala vaje po CD-ju in je res boljše kot če se matraš sam. Tako pa njo gledaš in ti ful hitro mine. Mene so tudi začela boleti kolena, tako da zadnje vaje nisem več mogla narediti. Upam, da bo minilo.
Čutiš učinek, ko nehaš delati, meni se kar noge tresejo!

clock-img

17.01.2008, 10:53

clock-img

Spark

pencil-img

1863

Aha, pol bo za probat in riskirat nakup. Sej pravim jaz imam še preveč kilogramov ki se mi jih  je nabralo po obeh porodih, pa ne vem ali sem čutila bolečino v kolenih zaradi teže ali zaradi tega ker sem včasih imela težave s kolenom. 

clock-img

17.01.2008, 10:53

clock-img

Spark

pencil-img

1863

Aja, pa dajte še čez kak teden spet poročat o tem kako je z učinkom Leg magica, da bomo na tekočem. 

clock-img

24.01.2008, 21:23

clock-img

nemrak

pencil-img

1041

user posted image user posted image ,
a ve katera kje v Celju bi lahko poskusila Leg magic predno bi ga kupila???

clock-img

25.01.2008, 07:51

clock-img

Anonimen

Barbs, si ga že dobila?

jaz ga bom šla tudi sprobat danes, če mi bo uspelo.

clock-img

25.01.2008, 07:59

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

Jaz delam na leg-magicu ene tri tedne, vsak teden vsaj štirikrat. Vaje delam po priložene dvd-ju. Na začetku sem mislila da bom zraven umrla, sedaj pa že brez da se držim  z rokami naredim po 30 razkorakov.
Za učinke pa ne vem, ker se vak dan gledam, samo pomoje je boljše, ker se mi zdi da mi zmanjkuje malo šlavfkov okoli trebuha, pa kavbojke mi hočejo malo viset na nogah.

clock-img

28.01.2008, 08:46

clock-img

malamisha

pencil-img

429

Tudi mi smo ga nabavili.

Pa ni CD-ja!  Ga je pripravljena katera presneti?  Prooosiiiim!

_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi

clock-img

29.01.2008, 12:02

clock-img

Barbs

pencil-img

2044

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Barbs, si ga že dobila?

jaz ga bom šla tudi sprobat danes, če mi bo uspelo.



Pa to ni res!!! Ne, nisem ga še dobila - me je pa včeraj klical mladenč iz Studia Moderna in me pol ure fopal, da ga nisem dobila zato, ker imajo zdaj nov, izboljšan leg magic, ki je sicer SAMO 20 evrov dražji... ima pa zraven še monitor, števec kalorij in regulator za nastavitev stopnje težavnosti...user posted image  Kar je sicer kul, ampak mi gre na k***c, ker kreteni nikjer ne napišejo na njihovi strani, da imajo pač nov model, oglašujejo še kar starega - in potem čakaš, kot mona...Zato sem včeraj popoldne pošizila, nato me je model klical zvečer, da me obvesti o izboljšavah in da bo še kake 14 dni trajalo, da ga dobim, ker je ful zanimanje... Potem sem mu jih napiskala na fini načinuser posted image  , zdaj pa čakam, če bo čuveni leg magic res prispel do sobote (ja ja..kar vidim...) Drugače jih skenslam in ga grem kupit v njihovo štacuno v LJ - ampak, glej si ga no - tam je dražji in novega modela sploh (še) nimajouser posted image

Mater vola...

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

clock-img

31.01.2008, 17:18

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Barbs, si ga že dobila?

jaz ga bom šla tudi sprobat danes, če mi bo uspelo.



Pa to ni res!!! Ne, nisem ga še dobila - me je pa včeraj klical mladenč iz Studia Moderna in me pol ure fopal, da ga nisem dobila zato, ker imajo zdaj nov, izboljšan leg magic, ki je sicer SAMO 20 evrov dražji... ima pa zraven še monitor, števec kalorij in regulator za nastavitev stopnje težavnosti...user posted image  Kar je sicer kul, ampak mi gre na k***c, ker kreteni nikjer ne napišejo na njihovi strani, da imajo pač nov model, oglašujejo še kar starega - in potem čakaš, kot mona...Zato sem včeraj popoldne pošizila, nato me je model klical zvečer, da me obvesti o izboljšavah in da bo še kake 14 dni trajalo, da ga dobim, ker je ful zanimanje... Potem sem mu jih napiskala na fini načinuser posted image  , zdaj pa čakam, če bo čuveni leg magic res prispel do sobote (ja ja..kar vidim...) Drugače jih skenslam in ga grem kupit v njihovo štacuno v LJ - ampak, glej si ga no - tam je dražji in novega modela sploh (še) nimajouser posted image

Mater vola...



Imajo ga tudi v Merkurju v NM, tam kjer prodjajo Top shop. jaz, če bom, ga bom šla kar tja kupit.

clock-img

31.01.2008, 21:02

clock-img

kety99

pencil-img

113

me je pa včeraj klical mladenč iz Studia Moderna in me pol ure fopal, da ga nisem dobila zato, ker imajo zdaj nov, izboljšan leg magic, ki je sicer SAMO 20 evrov dražji... ima pa zraven še monitor, števec kalorij in regulator za nastavitev stopnje težavnosti...


Joj to je en živi nateg!!! In jaz sem se jim pustila nategnitiuser posted image . Meni se je zgodilo isto, najprej sem ga naročila, potem so me čez nekaj časa klicali in isto punujali kao izboljšano verzijo...skratka vse tri dodatke, ki jih dobiš, so skoraj da neuporabni...tisti števec kalorij je neuporaben, zraven dobiš še ene elastike, ki si jih lahko zavežeš okoli okončin in pa še 3 malo višje nogice, kot jih ima original. Ampak problem je v tem, da teh nogic verjetno  nikoli ne bom rabila, ker nikoli ne bom tako hudičevo natrenirana, da bi lahko še z višjim naklonom noge gor vlekla...skratka moj nasvet: VZAMI OBIČAJNEGA!!!

clock-img

02.02.2008, 13:45

clock-img

metkica1

pencil-img

945

IZVIRNO SPOROČILO: nemrak

user posted image user posted image ,
a ve katera kje v Celju bi lahko poskusila Leg magic predno bi ga kupila???



V celju ga prodajajo v Merkurju in Interšaru.
Sem ravno preverila, grem tudi jaz v ponedeljek po njega. Potem pa pridno na delo.

clock-img

02.02.2008, 13:46

clock-img

metkica1

pencil-img

945

Aja poskusiš ga lahko v merkurju za spar  pa ne vem.

clock-img

03.02.2008, 14:18

clock-img

nemrak

pencil-img

1041

user posted image user posted image ,
jaz sem ga že kupila v Baumaxu v Ce in že pridno delalm. Me prav pošteno bolijo moje bedrače user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem