cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Leg magic

  
clock-img

12.07.2007, 14:29

clock-img

kaja26

pencil-img

320

Ga je mogoče katera že nabavila al pa ga ima vaša prijateljica. Kako je ji zdi? Menda res deluje in so vidni rezultati, če pridno delaš...
Tk me matra da si ga nabavim...

clock-img

12.07.2007, 14:53

clock-img

fragola

pencil-img

3082

kaja26, jaz sem ga dubila v ponedeljek. Tko, da rezultatov še ni! Kadar ga uporabljaš čutiš ful notranji del stegen in rit! Tud moj ga je provu in je reku, da ta stvar je prav zame k stegna mam bolj močna!

clock-img

12.07.2007, 14:54

clock-img

fragola

pencil-img

3082

Čakala pa sem 7 tednovuser posted image , tko da sem se kar načakala!

clock-img

12.07.2007, 14:58

clock-img

kaja26

pencil-img

320

ja no sej to sem slišala da ni tak kamot to delat ko une po tv.
Tut js bi rabla glih za spodnji del telesa, saj mi je tam največ ostalo po porodu...

clock-img

12.07.2007, 15:04

clock-img

fragola

pencil-img

3082

Ma meni mi ni slab, samo če ga boš vzela ti bojo ponudli tudi takega k ti šteje kalorije, kolk maščobe porabiš in še nevem kaj. Jaz sem vzela pač to dala 110€. Ma verjemi, da se splača vzet unga ta navadnega brez te štoparce! Zakaj? Ker ta štoprca je taka navadna ni pritrjena na leg magic, v glavnem je kar neki. Konec koncev če bomo pridno delali se bojo vidli rezultati in ni treba, da mi štoprca pravi kolk kalorij sem porabla!Ker res štoprca ni vredna 30€

clock-img

12.07.2007, 15:08

clock-img

kaja26

pencil-img

320

ja itak če sam ta štoparca. Če deluje stvar pol tak vidiš in ne rabiš nekaj da ti šteje... Hvala za nasvet si bom res vzela prejšno varianto. In kk ti delaš na tem,  vsak dan lepo, al si že kaj izpustila?

clock-img

12.07.2007, 15:12

clock-img

fragola

pencil-img

3082

Od ponedeljka od kadar ga imam sem pač vse tri dni delala vaje in tud danes bom!
Ker res bi rada šla dolj v stegna! Upam, da bo pomagal ta Leg Magic!

clock-img

12.07.2007, 15:17

clock-img

kaja26

pencil-img

320

no fajn. Js ga bom tudi kr naročila... Upam da se kaj slišimo če deluje ta napravica. Pa menda ga bom pa ja kaj prej dobila in ne čez 7 tednov

Lep pozdrav

clock-img

12.07.2007, 15:18

clock-img

fragola

pencil-img

3082

user posted image user posted image user posted image si bova dajale spodbudo! Upam zate, da ga neboš čakala tolk časa kot jaz!

Lep dan

clock-img

12.07.2007, 15:24

clock-img

kaja26

pencil-img

320

js tut upa. pol pa vsak dan user posted image

clock-img

12.07.2007, 17:33

clock-img

Allia

pencil-img

251

Tudi jaz ga čakam že 3 tedne in baje ga bom še tri.Škoda, da nisem vedela prej da je brezveze ta štoparica, saj sem jaz tudi naročila tega dražjega ko so mi ga ponudili.Jaz imam tudi močna stegna ...pa tudi šlaufe okrog trebuhauser posted image , tko da upam da mi bo to pomagalo. Povem, ko ga dobim pa mobo videle kako nam bo kaj pomagalo.

clock-img

12.07.2007, 17:40

clock-img

2 Sraki

pencil-img

1159

Dokler zadeva ni dobavljena lahko še vedno spremeniš naročilo.

clock-img

12.07.2007, 21:45

clock-img

fragola

pencil-img

3082

Dokler zadeva ni dobavljena lahko še vedno spremeniš naročilo.


Sej baje, da res lahko spremeniš naročilo, vendar bo čakala spet od začetka!

Ma ta štoparca je kar neki.

clock-img

12.07.2007, 22:30

clock-img

Allia

pencil-img

251

Ja, saj vem da lahko spremeniš, ampak bom pustila in upala, da mi bo odštevalo (ne seštevalo)kalorijeuser posted image

clock-img

21.07.2007, 21:32

clock-img

saline

pencil-img

173

Pri dražjem je baje fora v še enih "nogicah" , ki jih dobiš zraven, ki so višje od originalnih, tako, da je potem srednji del bolj dvignjen in so vaje težje. še nisem preizkusila, ker mi je že z navadnimi tako težko, da imam jezik do tal po tistih 13 minutah. Seveda pa res niso vredne 30 E, če bi to vedela prej , bi si raje kake deske spodaj podstavila, bi bilo bolj poceni...
Štoparica pa je res čisto brezveze, saj odšteva kalorije tudi, če jo malo v roki pomigaš. Sicer pa ne bi bilo slabo, če bi kalorije tudi kar tako dol skakale..:))

clock-img

22.07.2007, 00:01

clock-img

Allia

pencil-img

251

Tudi jaz sem ga dobila in ta štoparica je res BREZVEZE! Mi je odštela 0,1 cal ko sem ležala na kauču in gledala tv, v roki pa držala to štoparico, ker sem jo hotla pravkar naštelatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Meni je ta leg magic res hard.Pa jaz še minute nisem zmogla, ne pa 13 minut.Kako zdžite?Svaka vam častuser posted image user posted image user posted image Prve tri dni sem si rekla bom delala po 3 minute, potem pa dalje.Po koliko minut delate pa ostale?Niti ne vem koliko časa naj bi dnevno izvajal te vaje, da bi bil viden rezultat?Si nisem še prebrala navodil.

clock-img

23.07.2007, 08:05

clock-img

saline

pencil-img

173

Zraven v kompletu je DVD, na katerem ena zelo prijazna gospa kaže vaje. Vse skupaj traja 13 min, od tega je nekje polovica  vaj na napravi, ostalo pa so razni počepi, trebušnjaki in podobno.

clock-img

23.07.2007, 09:10

clock-img

pika_b

pencil-img

414

Sem pravkar mislila vprašat kako je s to zadevo Leg Magic, pa vidim, da je tema že odprta.
Sem bila v dvomih če bi naročila, pa vidim, da ga kar hvalite, tako, da ga bom kar naročila. Ampak sedem tednov se čaka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Ma jaz sem mislila, da ga takoj dobiš.

Preden ga bom jaz dobila, se bodo pri vas že gotovo vidni rezultati.
Pa pridno telovadite, pa upam, da bo res delovalo.

Joj pa še to. Ste začele telovaditi pred tistim 6tedenskim pregledom pri G ali po?

lp

clock-img

25.07.2007, 12:55

clock-img

njelci

pencil-img

283

živo..jst se tudi že nekaj časa odločam za nakup magic lega... sm gledala na bolhi, če ga kdo prodaja, k jst bi ga mela takoj ne pa čakala 7 tednov user posted image  pa prodajajo neko upsel varianto, to je verjetno ta o kateri govorite - s štoparco in z dvignjenimi kolesci.?
tiste, ki ga že imate- ga je vredno kupiti? se vam že kaj pozna? je uspešno?

clock-img

26.07.2007, 09:06

clock-img

saline

pencil-img

173

Meni je fajn, ker za kaj drugega poleg user posted image  nimam časa, tistih 13 minut  se fajn zmatram. Imam ga 3 tedne, sem shujšala 1 kg, ampak ne vem, mogoče  tudi zaradi vročine. Ne delam pa vsak dan, ampak kakih 4x tedensko.
Če boš kupila, kupi ono poceni varijanto za 80 evrov, ker dodatki niso vredni 20 evrov. Edino ne vem, če je v osnovni varianti tudi dvd, vprašaj.

clock-img

26.07.2007, 16:03

clock-img

Allia

pencil-img

251

Ja, dodatki so resnično brezveze.Dvd je pa fajn.Kot je razložila Saline.

clock-img

31.07.2007, 07:12

clock-img

njelci

pencil-img

283

hvala punce user posted image user posted image user posted image  vedno je lepo slišati mnenje uporabnic user posted image  

clock-img

10.08.2007, 07:30

clock-img

njelci

pencil-img

283

ojla...sm naročila in že dobila magic leg user posted image  sm bla kar presenečena k sm ga tako hitro dobila user posted image  no zdej ga mam že od ponedeljka in pridno vsak dan telovadim user posted image  je pa res da ful bolijo noge no v bistvu mišiceuser posted image   pogumno naprej user posted image  

clock-img

12.08.2007, 19:25

clock-img

Anonimen

en lep pozdravček

mene pa zanima če res pomaga, tise ki ga imate, a res pomaga!??!!user posted image namreč že nekaj časa se odločam da bi ga nabavla zdaj ko sem shujšala rabim pridobiti na mišični masi, pa če je res to kar pravijo!??user posted image

clock-img

12.08.2007, 20:53

clock-img

Pobalami

pencil-img

1115

ali se na LM kaj zadihaš, ali dela tudi srce ali samo mšice?user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem