cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Leg Magic

clock-img

28.07.2007, 13:14

clock-img

mayy

pencil-img

321

A katera pozna leg magic, napravo za oblikovanje telesa. Ga nameravam kupiti pa me zanima če ima kakšna že izkušnje z njim.

< Sporočilo je popravil petka -- 16.8.2007 11:28:05 >

clock-img

28.07.2007, 13:33

clock-img

Tinca7

pencil-img

451

Midva sva si ga kupila. Prvo naj te opozorim, ko ga naročaš, ti zraven prodajo (hočjo prodat) še neke trakove, za kasneje, ko boš že čist nabildana. Skratka stvar stane 25 eur, pa sploh ne vem, kaj z njo delat. Leg magic pa je kar vredu. Tako kot vsaka naprava, ki jo maš doma(vsaj po mojih izkušnjah). Prve dva tedna ful delaš, pol pa spustiš kakšen dan, pol kakšen teden, in na komcu ima stvar 5 cm prahu na sebi. Moram rečt, da te ras bolijo mišice, za katere sploh nisem vedela da jih mam. Kar pomeni, da deluje. Sam mal ustrajnosti mi manjkauser posted image .

clock-img

29.07.2007, 08:41

clock-img

dory

pencil-img

8852

tale zadeva je kar dobra...res deluje...sem ga sla sprobat k prijateljici, ker sem sama do teh stvari skepticna...

od nog, riti do trebuha, vse misice so me bolele....tko da efektivna zadeva je....ce si vztrajen....

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem