cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Leca

clock-img

11.01.2005, 20:04

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Po dolgem casu sem si privoscila leco. Prej nisem upala, zaradi krcev pri sineku. Vceraj sem si pa naredila veliko skledo solate iz lece, cebule, bucnega olja.. Prvic pa je leco poskusil tudi Jakob. Bila mu je fulll vsec. Edino danes malo bolj obilno prdamo (vsi). Hihi.

clock-img

11.01.2005, 20:11

clock-img

Natasa-6

pencil-img

283

Moja še ne 10 mesečna punčka ima tudi zelo rada lečo, naredim jih pa juhco - lečo na 3/4 skuham s česnom in lovorjevim listom, nato pa dodam prepraženo čebulo, majaron in zvezdice (ali kakšne druge testenine). Okusna juhca za celo družino! Če pa kdo ne mara leče, lahko poskusi s fižolom.

clock-img

11.01.2005, 20:13

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Mmmm.. Slisi se okusno... :bravo:

clock-img

13.01.2005, 22:19

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Jaz mu dajem čičeriko z avokadom in dobro prenaša.Leče še nismo poskusili ,ker je mami ne mara preveč ati pa itak...morda pri babci, ki jo obožuje!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem