cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lahka GI prehrana

clock-img

07.01.2008, 00:33

clock-img

Drnula

pencil-img

1367

Katera hujša oz se drži tega?
http://www.cangura.com/knjigarna/zdravje/diete-zdrava-prehrana/diete/Lahka_GI_prehrana_-_Glikemicni_indeks_-_pot_do_vitke_postave_in_vec_energije_.php#pages

Tehtam med tem in Ločevalno dieta 90 dni - kaj priporočate?
Namreč, pri ločevalni dieti me skrbi kako bom speljala z družinsko kuhinjo ... vaše izkušnje?

Zgubiti imam namen 6-8kg, +ki je ostal po porodu in se po 7m nikamor ne premakne. Še vedno ne morem v garderobo pred nosečnostjo user posted image

clock-img

07.01.2008, 05:04

clock-img

snorlax

pencil-img

2574

Montignacov način prehranjevanja temelji na izbiranju živil z nizkim GI. Drugače pa se nam pridruži tukaj.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2249549


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

clock-img

07.01.2008, 06:48

clock-img

Anonimen

Moja prjatlca je s tako prehrano shujšala 10 kg. Pa super se je počutla zraven.

clock-img

07.01.2008, 07:16

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Saj ni problem kuhat za družino pri ločevalni. Skuhaš komplet kosilo, ješ pa le eno stvar (npr samo meso, samo krompir, samo riž) + solato. Edino juha naj bi bila čista. Sem jaz tudi hujšala z ločevalno, pa zraven kuhala za vse.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

08.01.2008, 08:28

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Če želiš zbit onih 6 kg, kot jaz, ti poleg diete priporočam več gibanja.Jaz sicer nisem na ne vem kaki dieti, ne jem več tolko sladkarij na srečo, pa mogče manjše porcije.da pa nisi lačna, je dobro izbirat živila, ki te držijo dlje časa sito, tako manj ješ.Mislim da je to povezano z GI.

clock-img

08.01.2008, 14:32

clock-img

mojsoncek

pencil-img

3866

IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Saj ni problem kuhat za družino pri ločevalni. Skuhaš komplet kosilo, ješ pa le eno stvar (npr samo meso, samo krompir, samo riž) + solato. Edino juha naj bi bila čista.



Se strinjam, da je to najmanjsi problem. Jaz sem kuhala cisto normalno, ko je bil moj mozek na locevalni, pojedel je pa samo tisto kar mu je "pripadalo" user posted image .


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem