cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lactogal - koliko časa?

clock-img

22.07.2010, 12:51

clock-img

pikapoka315

pencil-img

86

Živjo,

mene pa zanima, koliko časa je potrebno jemati Lactogal? Cel čas dojenja - tj. dokler bom dojila?
Jaz ga namreč jemljem že dober teden in količina mleka se mi je znatno povečala, zdaj me pa zanima, ali ga moram jemati še naprej? Ali bi se mi količina mleka zmanjšala, če bi ga postopoma nehala jemati?
Hvala za odgovore in vaše izkušnje :) :)

clock-img

22.07.2010, 13:16

clock-img

biga

pencil-img

838

A to je podobno kot Tametil? Ga dobiš na recept od ginekologa ali pediatra? Kakšni so pa učinki na otročka? Jaz bi tudi kaj jemala za tvorbo mleka, ker nikakor ne morem povečat količine kljub nenehnemu dojenju. Hči je stara 4,5 mesece, pa se še vedno doji na uro, uro in pol, a očitno ni dovolj, ker ji moram parkrat dnevno dodat. Tako da bi mi prav prišlo kako čudežno zdravilo.

clock-img

24.07.2010, 14:52

clock-img

pikapoka315

pencil-img

86

Ja, podobno kot Tametil. Kupi se v lekarnah v Italiji (100ml = 17 EUR). Je bilo že prej na forumu dosti napisano o njih. Vtipkaj v brskalnik. :) :)
Meni je moram reči kar pomagalo, sam zdaj mi zdravila počasi zmanjkuje pa ne vem, ali bi ga morala še kupovati...

LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem