cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

LUNCE

clock-img

10.08.2006, 14:57

clock-img

dory

pencil-img

8852

No jst sem sicer bla med vztrajnimi, a ker sem na vzdrzevanju me zanima,kolk so kej aktualne lune? Jst sem bla namrec od vceri,ko je nastopila luna, pa do danes bolj al manj na tekocini...

Sicer pravjo,da je vsaka luna dobra, pa me zanima,ce se misli ktera na cas lune kej pazit...naceloma se pije voda, v skrajni sili dovoljeno sadje...

Jst sem se odlocila,da predem spet zacnem z 3MD mal skacem za luno :)

clock-img

11.08.2006, 07:20

clock-img

katis

pencil-img

975

Jaz sem bila tudi za luno včerajuser posted image  pa je prav pasalao. Jaz ne vem, če sem bom držala vsak teden. Sigurno se bom pa držala prazne lune  od 23.8. ob 21:11 do naslednjega večera ob 21:11 (četrtek) in zaradi pozne ure bom seveda jedla šele naslednji dan okrog 11:00... bo kar dolga, ampak smo že izvajali take kaskaderske vložke, tak da bo...

Lp

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem