cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

LOčevalke nekaj vprašanj

clock-img

11.01.2007, 19:49

clock-img

Anonimen

torej...

Koliko kg ste shujšale v 90dneh??

Ali je razporejeno ..nevem npr. 0,5kg na teden, ali kako ste zgubljale??

Ste jedle malice??

user posted image

clock-img

11.01.2007, 19:52

clock-img

Anonimen

Leta 2005 sem shujšala 17 kg.Prvi mesec je šlo hitro,potem pa malo počasneje.Nič malic,samo ob sadnem dnevu sadje ,vsake tri ure.

clock-img

11.01.2007, 20:08

clock-img

Anonimen

Pa si imela le kakšen kg preveč, ali kr nekaj če ni tajna?user posted image

clock-img

11.01.2007, 21:05

clock-img

Anonimen

Jaz sem shujšala 13 kil, recimo da prvi mesec 7, potem pa ostala dva skupaj še 6.

clock-img

12.01.2007, 08:42

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Jaz sem leta 2005 shujšala v dobrem enem mesecu 8 kg, potem me je pa vse minilo.

Ampak tokrat vstrajam do konca!user posted image user posted image

clock-img

12.01.2007, 10:17

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Pri nas je ena sodelavka v treh mesecih shujšala 27 kg, noro, čist druga ženska kot prej za pogledat

clock-img

12.01.2007, 23:49

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Jaz sicer še nisem na koncu (mi še manjka par dni), sem pa shujšala 9 kg. Približno toliko sem si tudi zastavila cilj - teža pred prvo nosečnostjo.
Prve dni je šlo kar hitro dol - voda, ki se je nabirala, potem pa bolj počasi. Mi je vmes teža kar ene tri tedne mirovala.

Sem pa zelo vesela, ker sem se navadila, da po osmi uri zvečer ne jem več ničesar. In sem s tem premagla eno veliko razvado.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem