cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

LOČEVALNA DIETA-par vprašanj

clock-img

28.03.2006, 11:48

clock-img

lin

pencil-img

2504

Pozdravljene!
Doma smo se lotili te ločevalne diete,pa me neki zanima.
A je strogo prepovedano če recimo na škrobni dan ješ za kosilo krompir za večerjo pa riž?
In ali je hudo narobe če recimo pri škrobnem dnevu ješ samo krompir brez solate?Ker včasih mi solata pač ne paše ker nisem glih njena ljubiteljica.
Hvala

clock-img

28.03.2006, 12:05

clock-img

Anonimen

Solate sploh ni treba vedno jesti. Naj bi se pa jedlo za večerjo isto kot za kosilo, le pol manj. Samo jaz nisem nikoli jedla pol manj, sem kar isto porcijo.
Čimbolj se drži navodil, ko se začnejo kakšna odstopanja, lahko potegne to za sabo nova in nova.user posted image  

clock-img

28.03.2006, 12:16

clock-img

Teya

pencil-img

1051

jaz sem se prvo rundo striktno držala navodiluser posted image , resnično nisem čist nič nikoli zgolfalauser posted image in sem resnično shujšala več, kot druga leta, ko sem si privoščila razne kikse, kot so: kava z mlekom vsak danuser posted image , občasno alkohol, večerje v isti dozi, kot kosila, pa tudi menjava, kot si ti navedla, da sem jedla za kosilo npr. meso, za večerjo pa sir...ma to manjkrat....no, vsekakor sem tako veliko lažje preživela teh 90 dniuser posted image , predvsem zahvaljujoč kafetu in nebi nikoli se lotila še 1x tiste stroge varjante, pa četudi zato izgubim kakšno kg manj user posted image

clock-img

28.03.2006, 12:39

clock-img

lin

pencil-img

2504

Punce hvala.
Za solato  ste me potolažle glede menajve pa sem si mislila da je bolje da se držim da tisto kar jem za kosilo jem tudi za večerjo in seveda POL MANJ.
No kakšen krat kakšen mali prekršek recimo kot ste navedle kosilo meso večerja sir ampak samo v izrednih primerih.
Hvala

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem