cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kura 309

clock-img

15.09.2007, 19:32

clock-img

daka

pencil-img

147

Zanima me,ali je katera poskusila shujšati s KURO 309,ki jo ponujajo v reviji Lady?
Gre namreč za tri dnevno pitje nekih praškov 3Xna dan in 2 KAPSULI.Pravijo ,da shijšaš po 15 dneh 9 Kg.Če ne vrnejo denar..user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil petka -- 25.9.2007 9:36:52 >

clock-img

15.09.2007, 19:46

clock-img

Anonimen

Mislim da si sfalila temo...

clock-img

15.09.2007, 20:01

clock-img

daka

pencil-img

147

Se opravičujem!

clock-img

15.09.2007, 21:24

clock-img

Anonimen

S to dieto lahko postaneš edino KURA.user posted image user posted image user posted image  In brez denarja.user posted image

clock-img

17.09.2007, 14:22

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

17.09.2007, 16:04

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Jaz ne verjamem v take čudežne praške, čaje, tablete... Če bi pomagali vsi ti čudežni pripomočki, potem ne bi bilo nobenega debelega več na svetu.  Tako se je pa treba za postavo potrudit...brez muje se še čevelj ne obuje.
Je pa res, da folk raje denar stran meče za te zadeve, kot pa da se loti pametne diete. Lažje je jamrat in nič naredit, kot se pa potrudit.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

17.09.2007, 21:20

clock-img

Anonimen

Priznam probala sem ene tablete in vesela novica .... ZREDILA sem se za 5 kg !!!!!! Na veliko potrebo sploh nisem mogla čisto so me zaprle, dobila sem pol obraz mozoljev ki jih prej nikoli nisem imela, in ja redila sem se. Tak da jaz več ne nasedem.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem