writing-img

Kuhinjski robot ? Katerega priporočate?

clock-img

19.10.2012, 16:10

clock-img

44gatti

pencil-img

177

Lep pozdrav vsem.

Že nekaj časa razmišljam v tej smeri, da bi imela kuhinjskega robota. Moja mama ima enega fantastičnega (kupljenega kar nekaj let nazaj) in ga skos uporablja. Malo sem gledala na internetu in se ne bi znala odločit med različnimi znamkami in modeli. Dve stvari pa sta mi najpomembnejši: da dobro mesi (to funkcijo bi najpogosteje uporabljala) in da je cena nekje do 150€. Ogledala sm si tudi nekaj filmčkov na youtubu, pa noben me ni 100% prepričal. Eni imajo miljon dodatkov (sokovnik, blender...), ki jih ne potrebujem. Razmišljala sem tudi o ročnem mešalniku. Se mi pa vsi zdijo premalo močni.
A ima kdo kakšne izkušnje? Bi katerega priporočala/odsvetovala? Sm pregledala tudi na ZPS-ju, kjer so jih testirali pred kratkim.

Oči so mi padle sicer na gorenjevega SBR1000B, ki je trenutno znižan.

user posted image

clock-img

20.10.2012, 18:50

clock-img

44gatti

pencil-img

177

Uh, 170 jih je prebralo, pa nihče nima izkušenj s kuhinjskimi roboti... user posted image
Jah nč, sm ga kar kupla. Jutri začnem testirat! Tako, če koga kaj zanima, naj napiše user posted image

user posted image

clock-img

20.10.2012, 19:38

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346

Par dni nazaj je tekla debata o tem. Oprosti, ne ljubi se mi še 1x pisat. user posted image

clock-img

21.10.2012, 01:22

clock-img

44gatti

pencil-img

177

He he, sej se ni treba opravicevat. Ce misliva na isto debato, sem jo prebrala ;)
Tuki sem hotla zajet pogovor o aparatih nizjega cenonega razreda.
Lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem