cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kruh

clock-img

03.11.2010, 20:35

clock-img

Bizibee

pencil-img

121

Zanima me ali še katera prakticira izjemno enostavno "dieto" (ki sploh ni dieta pravzaprav) in sicer, da ne je kruha. Jedilnik dovoljuje popolnoma vse v obliki petih obrokov v velikosti teniške žoge, dovoljen je prepečenec, ne pa kruh (pizza se lahko je brez mesnin).

Moja izkušnja je (po letu diete), prehod s konfekcijske št. 40 na 36. Pa vaša?

Naj omenim tudi to, da je to dieta po dveh zaporednih porodih s tem, da je prisotna aerobika 2x tedensko.

clock-img

03.11.2010, 21:11

clock-img

ribica.

pencil-img

2165

bolj kot to da naj ne bi jedla kruha, me zmori to, da je obrok v velikosti teniške žoge. Saj za kosilo sigurno pojem več, pa ne da se nažrem do daske.

clock-img

03.11.2010, 21:18

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

jest kruh jem max 1x na teden, še takrat bolj iz navade (sobota za zajtrk) in ne hujšam. Če maš pa vsak obrok v velikosti teniške žog(ic)e potem pa verjamem, da shujšaš ja... to je tko kot pri egu slim&fit, ki ti pomaga shujšat, če vzameš pol stekleničke (=125g) za en obrok. 

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

03.11.2010, 22:54

clock-img

K_a_t_i

pencil-img

5246

Jaz sem s trajno varovalno dieto za žolč (brez maščob) prešla po porodu v enem mesecu iz 40 na 36... Ne na lastno željo. Sem pa dobesedno žrla! Po 3-4 kose kruha na obrok.
No, pa dojila sem. Lačna pa non-stop....

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem