writing-img

Krst v soboto v okolici Celja

clock-img

19.05.2012, 08:40

clock-img

brigita23

pencil-img

2892

POZDRAVLJENE MAMICE

Zanima me kako je z krstom v soboto? Je možno? Ima katera izkušnje v okolici Celja? Mi smo sina krstili na nedeljo in še to je bil možen krst samo 1. nedeljo v mesecu, zdaj pa sem zasledila da so imeli nekateri krst v soboto pa me zanima ali je to kje v okolici celja mogoče. Najlepša hvalauser posted image

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 19.5.2012 20:25:44 >


_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

clock-img

19.05.2012, 09:02

clock-img

jullie

pencil-img

665

..kdaj bo krst je odvisno samo od župnika..pri nas je blo včasih možno tudi v soboto, zdaj ko je pa nov župnik pa tudi hoče samo v nedeljo in to v največji gužvi..user posted image ..
vprašaš lokalnega župnika za soboto, če pa ne želi pa mu povej, da greste drugam..torej tudi vaš denar gre drugam..user posted image

clock-img

19.05.2012, 09:29

clock-img

gita10

pencil-img

1507

vprašaj malo po župniščih. Mogoče je pa kakšen župnik malo pa razpoložen za vse predvsem kakšen mlajši.

clock-img

19.05.2012, 09:40

clock-img

lily975

pencil-img

512

Pozdrav!Mi smo imeli oba krsta na soboto -ni bilo nobenega problema s tem .Smo pa okolica Celja.

clock-img

19.05.2012, 11:53

clock-img

gsatalema

pencil-img

568

sicer nisem iz okolice celja, pa vendar : svoje otroke smo krstili vedno v soboto in še uro smo sami izbrali user posted image .
Če pri vas to gre, ali ne, je odvisno samo od župnika. Ampak konec koncev, kje pa piše, da ga moreš krstit ravno v domači fari ?

clock-img

19.05.2012, 15:16

clock-img

ajataja

pencil-img

1672

Mi smo tudi imeli v soboto,vem pa da je pri nas možno tudi med tednom pa uro si tudi sam izbereš.Res pa nismo iz celjskega konca tak da ti žal nisem veliko pomagala.

clock-img

19.05.2012, 23:28

clock-img

aelail

pencil-img

67

Mi smo iz okolice MB pa smo dvakrat imeli krst na soboto tudi uro smo sami povedali, pa ni bilo nobenih težav.

clock-img

25.05.2012, 14:33

clock-img

sirček

pencil-img

67

Tudi mi smo iz okolice Celja - oba krsta na soboto. Bp. Res pa da v sosednji fari, ampak saj je vseeno.

< Sporočilo je popravil sirček -- 25.5.2012 14:34:59 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem