cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Krema proti celulitu

clock-img

19.07.2005, 10:14

clock-img

zi&mm

pencil-img

312

Pozdravljene mamice,

no, včeraj sva se s kolegico (ima še 2t do PDP) pogovarjale o kremah proti celulitu po porodu.
A ve ste oziroma se s kakšno kremo proti celulitu mažete? Kakšen vpliv imajo na dojenje?
Gre za to, ker ko sem jaz hodila v materinsko šolo (marca) nam je predavateljica rekla, da se ne sme uporabljati nobenih krem proti celulitu in nasplošno da moramo biti previdni pri vsem kremah; no, kolegica je pa hodila junija in jim je (ista predavateljica) rekla, da se lahko uporabljajo kreme, kremice proti celulitu.

A imate kej izkušenj s tem? V času dojenja?

Lp z :morje:

Mili

clock-img

19.07.2005, 12:47

clock-img

srki

pencil-img

9222

Nam so tudi rekli, da kakšne močne kreme niso priporočljive v času dojenja, tako da jaz nisem nobene uporabljala, tudi kreme za telo ne, kar se pa tiče kakšnih učinkov, pri meni JIH NI!:((

clock-img

19.07.2005, 14:16

clock-img

Annny

pencil-img

4837

NI RES, kar so ti povedali.
te kreme delujejo le lokalno in nimajo nobenega negativnega vpliva ne na dojeje ne na nosečnost...ne na nič- no, mogoče na celulit:)-:)-

clock-img

20.07.2005, 23:21

clock-img

ribica.

pencil-img

2165

Nobena krema nima vpliva na celulit. Deluje samo masaža, ki jo izvajaš ob kremi. Ker le masaža prodre do podkožja, kjer je maščevje. Kremice pridejo vse samo skoz do kože, kar pomeni, da če se sam namažeš, nisi nič naredila. Če boš pa dobro masirala, se pa lahko namažeš tud z margarino.

clock-img

20.07.2005, 23:34

clock-img

Annny

pencil-img

4837

ribica., ne bo držalo. Obstajajo kreme, ki dejansko stopijo maščobo brez masaže. O tem bi morala povprašat kakega bodybuilderja.

Lp

clock-img

20.07.2005, 23:39

clock-img

ribica.

pencil-img

2165

Sem mislila, da mi govorimo mi o bolj "kmečki" uporabi, sepravi o kremah, ki so najbolj reklamirane po tv in drogerijah. A ne?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem