cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kozmetika Somatoline

clock-img

31.08.2009, 09:33

clock-img

saraja

pencil-img

770

Pozdravljeni

Zanima me, če katera uporablja in kakšne so izkušnje.

Lp, Sara

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

31.08.2009, 12:18

clock-img

ona

pencil-img

3685

Sem provala,ma ni nič posebnega,ne dela čudeževuser posted image

clock-img

15.09.2009, 23:19

clock-img

pika**

pencil-img

407

Živ,

pred časom se že pisala o tej kremi v eni drugi temi - pa bom še enkrat.

Skratka, krema deluje, ampak ne sama , kar tako z lufta. Mal se bo treba žrtvovat, se nehat basat s futrom , začet migat , pit vodo ( že milijonkrat napisano vsaj 2 litra dnevno ) - in krema bo začela kazat učinke. user posted image



_____________________________

am, bam, pet podgan

clock-img

16.09.2009, 08:54

clock-img

pikalonica

pencil-img

35

Krema deluje, ampak ne sama user posted image   Haloooooooo!!!

Punce lepo vas prosim, nehajte že nasedat raznim "čudežnim" kremicam, "čudežnim" tabletkam, "čudežnim" shujševalnim napitkom itd. Vsaka, ampak resnično čisto vsaka od vas, bo ob spremenjenem (beri zdravem) načinu prehranjevanja, redni telovadbi, pitju najmanj 2l vode na dan opazila občutne spremembe tako v počutju, kot preoblikovanju telesa. Seveda je potrebno kožo telesa, prav tako kot kožo obraza, namazati s kakšnim losijonom ali kremo, odvisno od potreb in kože vsake posameznice, ampak je to lahko najbolj običajen losijon, ne pa neka "čudežna" zadeva, ki bo občutno stanjšala samo obseg vaše denarnice.

Seveda je najlažje verjeti, da bomo ob uporabi teh "čudežev"shujšale in izgledale kot tista najstnica iz reklame, kot pa korenito spremeniti način prehranjevanja in migat, migat ter še enkrat migat. Tudi sama sem včasih zmetala ogromno denarja za raznorazne zvarke, zdaj pa porabim ta denar rajši za mesečno karto aerobike in kakšen aktivni družinski izlet, pa so šele zdaj resnično vidni rezultati.

To je pač moje skromno mnenje user posted image

clock-img

17.09.2009, 22:42

clock-img

pika**

pencil-img

407


IZVIRNO SPOROČILO: pikalonica

user posted image Krema deluje, ampak ne sama [image]user posted image

Joj, Joj, pikapolonica!!!!! Če koga citiraš, ne jemlji besed iz konteksta ampak citat smiselno uporabljaj.

user posted image user posted image Smileyčki so manjkaliuser posted image user posted image , zato se nisva razumeli.

Po tej kremici imaš lepo, dišečo in mehko kožo - to pa je čisto resuser posted image -preizkušeno in dokazano. user posted image

_____________________________

am, bam, pet podgan

clock-img

18.09.2009, 15:32

clock-img

girl_20

pencil-img

1

h

IZVIRNO SPOROČILO: pika**


IZVIRNO SPOROČILO: pikalonica

user posted image Krema deluje, ampak ne sama [image]user posted image

Joj, Joj, pikapolonica!!!!! Če koga citiraš, ne jemlji besed iz konteksta ampak citat smiselno uporabljaj.

user posted image user posted image Smileyčki so manjkaliuser posted image user posted image , zato se nisva razumeli.

Po tej kremici imaš lepo, dišečo in mehko kožo - to pa je čisto resuser posted image -preizkušeno in dokazano. user posted image


DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem