cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kontracepcijske tabletke Yarina

clock-img

21.02.2008, 10:17

clock-img

marelly

pencil-img

29

Živjo.

Dva meseca in pol jemlem tabletke Yarina. Jemljem, jih zvečer in kakšno uro po tem mi je vedno slabo. Kaj pravite, ali naj jih probam vzet zjutraj, ali naj menjam tabletke?

Hvala in LP

clock-img

21.02.2008, 10:35

clock-img

ROŽICI

pencil-img

567

men se je isto dogajalo.pa sem jih rajši nehala jest.mi niso pasale.

clock-img

21.02.2008, 11:25

clock-img

nuala

pencil-img

1653

Jaz sem imela po njih katastrofalno reakcijo, nisem pa takoj pogruntala, da so vzrok tabletke.
Pokliči ginekologa. Prijateljica pravi, da se po 2 ciklusih večina stvari uredi ( če reakcija ni prehuda ).

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

clock-img

21.02.2008, 11:44

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jaz sem po njih nekaj časa driskala, ko sem šla lulat, me je peklo ko sam user posted image . To je minilo, razpoloženje (jokavo, tečno itd) je pa ostalo, dokler isem nehala z njimi.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

27.02.2008, 10:02

clock-img

Mesečnica

pencil-img

606

Jaz sem jih prvi mesec jemala brez kakršnihkoli problemov, v drugem mesecu je bilo pa grozno. Nekje na sredi škatlice mi je postalo slabo, v nekaj dneh sem se ob enakem prehranjevanju zredila in napihnila (kot bi bila noseča). Takoj sem jih nehala jemati, po druge pa tudi nisem šla, ker sva z možem itak imela namen kmalu začeti delati drugega otročka user posted image user posted image user posted image . Pa sva ga en mesec in pol kasneje tudi že naredila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem