cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Konec dojenja

clock-img

18.06.2009, 16:13

clock-img

simona2

pencil-img

474

Imam deset mesecev staro pupo in do pred ratkim se je dojila še zjutraj, popoldan, zvečer in kdaj čez noč, potem smo spustili popldansko dojenje, pa večerno, sedaj pa me samo še grize in me ful boli. Je pa ful suhec in ima reflukno bolezen zato sem vstrajala z dojenjem in jo kar malo posiljevala. Zdaj zares prime samo še ponoči pa še to ne preveč rada. Ne vem verjetno ji pač ni več in bi lahko nehala z dojenjem. Ima katera kakšne podobne izkušnje. Ja pred tem ni nikoli hotela piti sedaj je pa začela prav na veliko piti čaj tudi ponoči in očitno ne rabi (oz noče) piti mleka, čeprav bi ji bolj koristilo pri njenih minimalnih kilah.

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

clock-img

18.06.2009, 20:30

clock-img

potepinček

pencil-img

327

Naš se je na isti način odstavil pri 10 mesecu. Sedaj jih ima 11m in prespi celo noč (prej je še vmes jedel).

clock-img

18.06.2009, 21:01

clock-img

majaS80

pencil-img

215

Moj je tudi sam zaključil z dojenjem, čez dan pri 7 mesecih in poniči pri 8.
Sedaj prespi celo noč, razen če se zbudi okoli 5 ure zjutraj mu naredim stekleničko mleka in zaspi nazaj. Sedaj je 9,5 mesecev. 

_____________________________

MajaK

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem