cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Konec 3m diete

clock-img

05.11.2007, 11:24

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Včeraj sem zaključila 3-mesečno ločevalno dieto in sem na -15 kilogramovuser posted image . Zdaj pa me zanima: tiste, ki ste zdržale do konca ste še naprej ločevale ali ste začele jesti normalno (seveda s sadjem do poldne)? Če ste jedle normalno ali so šle kile nazaj? Je res tako nezdravo, če bi po enem tednu pavze začela še en krog diete, ker bi rada izgubila še 5 kil ali naj poskusim še s kakšno drugo dieto? Hvala za vse izkušnje!

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

05.11.2007, 11:27

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image  Čestitke.
Kar se pa nadaljevanja tiče je pa takole: če boš začela normalno jesti, brez ločevanja, boš hitro dobila nazaj kilograme.Po pravilu, naj bi še naprej ločeval, s tem, da lahko poješ več in ni se potrebno držati vrstnega reda dnevov.

clock-img

05.11.2007, 11:30

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Torej ločevanje pomeni, da lahko za kosilo npr. beljakovine, zvečer pa OH? Al morš cel dan bit na isti skupini?

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

05.11.2007, 11:36

clock-img

Anonimen

A veš, da ne vem.Po moje lahko tako kot si napisala. Važno, da med obrokom ne mešaš živil.
Počakaj stare hujšarce, bodo znale več povedati.user posted image

clock-img

05.11.2007, 11:40

clock-img

lukec

pencil-img

2260

No to bi pa že šlo. Težko je jest sam krompir, če moja dva fanta zraven jesta še zrezkeuser posted image . 3 mesece je šlo, še naslednje tri bo pa težka,razen če se nisem že mogoče čist odvadla normalno jestuser posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

11.11.2007, 23:02

clock-img

prolet

pencil-img

134

Pred dvema letoma sem po tej dieti prav tako izgubila15 kg, tako kot ti. Ko sem končala sem obdržala sadje za zajtrk, po kombinaciji npr. krompir meso pa sploh nisem imela želje. Leto kasneje sem že normalno jedla, samo zajtrk sem obdržala pa nisem nič dala gor, je pa res, da po 6ti nisem jedla.

clock-img

12.11.2007, 12:04

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Bom poskusila na ta način pa se javim čez kakšen mesec z rezultati. Hvala.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

14.11.2007, 14:41

clock-img

matt

pencil-img

212

Najprej iskrene čestitke...

Tudi sama sem lani zdržala, ampak ker se nisem držala striktno sem izgubila 10 kg, ... hm, za svoj poročni dan sem izgledala fenomenalno... danes leto dni po pa mam vse gor, pa tudi še kako več, ker mi zakonski stan zgleda godi user posted image user posted image user posted image  ........ (no prej ni bilo treba kuhat) Tako da ti priporočam, da ko se boš začela rediti ponovi kakšen saden dan, ali pa kak teden ponovi zaporodje, jaz sem se čist opustila predvsem zato ker delamo na user posted image  ....

Psihično se sicer pripravljam, da bi šla ponovno v akcijo, ampak nisem resna... Tebi pa želim, mnogo volje tudi vnaprej, da obdržiš težo...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem