cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kombinacija aptamila AR in aptamila 1

clock-img

07.10.2007, 12:45

clock-img

Brundula

pencil-img

74

Ojla!
Zanima me če je kakšna mamica kombinirala oz. mešala Aptamil AR in Aptamil 1. Imeli smo težave s polivanjem in z Aptamilom AR smo jih nekako rešili. Sedaj pa opažam, da naj bi bil težko prebavljiv, ko pa sem poskusila z Aptamilom 1 se mi zdi da je še vedno preredek. Mislila sem, da bi poskusila z mešanjem pol enega in pol drugega. Zanima me če je že kaka imela podobne probleme?

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 7.10.2007 12:47:59 >

clock-img

07.10.2007, 12:48

clock-img

Anonimen

Jaz sem mešala Aptamil 1 in Comformil, zdaj Aptamil Comfort, se mi zdi. Ker prvi ga je zapiral, po drugem so mi pa rekli, da pa zna biti obratno, torej nekoliko preveč agresivno deluje na prebavo. Tako sem raje kar mešala in je bilo super.

clock-img

07.10.2007, 18:17

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Brundula

Ojla!
Zanima me če je kakšna mamica kombinirala oz. mešala Aptamil AR in Aptamil 1. Imeli smo težave s polivanjem in z Aptamilom AR smo jih nekako rešili. Sedaj pa opažam, da naj bi bil težko prebavljiv, ko pa sem poskusila z Aptamilom 1 se mi zdi da je še vedno preredek. Mislila sem, da bi poskusila z mešanjem pol enega in pol drugega. Zanima me če je že kaka imela podobne probleme?


Jaz sem to delala pri hčerki, vendar ne vsak obrok. Toliko, da je manj polivala, ni pa je zaprlo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem