cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Koliko poje vaš dvomesečnik?

clock-img

02.02.2005, 13:02

clock-img

Taj

pencil-img

163

Živ žav:),

moj mali bo v teh dneh star 8 tednov in je pravi požerušček:duda:...pri vsakem od obrokov, ki si sledijo na približno 3 ure poje že ok. 220 ml:zmeden: (najprej se podojiva, potem pa še po steklenički, ker mojega mleka ni dovolj za njegov strašni apetit)...meni se zdi to zelo veliko:zajcek:...sicer je res, da vedno po obroku malo polije (to počne že od rojstva dalje, četudi je bil na začetku zaradi zlatenice zelo zaspan in je jedel še premalo), a vseeno... Koliko pojedo vaši sončki pri tej starosti?

Pozdravček vsem mamicam in njihovim malim jedcem:metulj::sloncek:!

clock-img

02.02.2005, 14:17

clock-img

total

pencil-img

4453

Moj 4 mesečni :duda: poje poleg dojenja okoli 160 ml,sedaj pa probamo že z drugo hrano(počasi).

Lp Total

clock-img

03.02.2005, 19:16

clock-img

Anonimen

Mi smo tudi med požrešnimi... pri mesecu in pol smo že čez liter na dan.
Sicer pa vsi pediatri pravijo, da naj jim damo toliko, kolikor želijo, zato se ne sekiram.
Se pa lepo pozna - je zrasel za 10 cm, ima že skoraj šest kil, drži pokonci glavo in že pase kravice.

clock-img

12.02.2005, 13:43

clock-img

karm

pencil-img

2

Moj Tilen ima sedem mesecev in ga dojim na dve uri, zvečer pa izpustim en obrok dojenja in mu dam samo 100ml Aptamila, ker imam mleka takrat zelo malo ( in mi vleče tako da me bradavice potem zelo bolijo ) in se mi do naslednjega hranjena spet nabere polna zaloga mleka.
Sam jaz imam pa glede umetnega mleka kar slabo vest, sam kaj ko pa ne gre drugače.
Kako pa naj poskrbim da bom imela dovolj mleka????


Lp VSEM


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem