cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Koliko poje pet mesečnik?

clock-img

01.03.2007, 13:49

clock-img

silvestra

pencil-img

364

Mnenja?user posted image
Moj sonček je star 5m (korig.3,5m), pa me zanima če je to normalno, da poje po 5x 180 ml in 1x 210 ml (210 ml pred spanjem). Ponoči se tudi zbudi 1x . user posted image Trenutno je samo na adaptiranem mleku Aptamil comfort 2.
Pa še to nevem ali je od mleka? Pokaka se vsak dan 1-2x (odvisno), je pa problem v tem, da je zelo tekoče stanje in neke bele "kepice" so notri. Treba ga skoraj vsakič okopati ker dobim porcijo do polovice hrbta. Nevem če bi bla to driska? user posted image Je to zaradi mleka al kaj drugega? user posted image Viroza vejetno ni ker nič drugega nima, niti vročine,... Je pa edino mal bolj tečen, kot prej.   Ni mu do igranja, crkljanja, spi zelo malo,..? Mogoče zobki, videti ni nič?

pa pa user posted image

< Sporočilo je popravil Mič -- 1.3.2007 19:40:46 >

clock-img

01.03.2007, 14:20

clock-img

krfjolca

pencil-img

3003

koliko pa tehta? Pojedli naj bi nekje od 130-180ml na kg telesne teže.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D


clock-img

01.03.2007, 15:43

clock-img

Felicity

pencil-img

4257

Če je bilo prej z blatom vse ok, so najbrž res zobki.
Kadar naši rastejo zobki (ne prebijejo še dlesni) tudi kaka večkrat na dan in bolj tekoče.

Srečno!

clock-img

01.03.2007, 15:55

clock-img

silvestra

pencil-img

364

Velik je 65cm, težek pa 6490g .

pa pauser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem