cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Koliko poje 3 mesečnik?

clock-img

15.02.2007, 14:10

clock-img

eminci

pencil-img

9

Ojla!
A mi lohk kaksna pove koliko poje 3 mesece star user posted image ? Dons vam prvic pišem in morm povedat da ste punce res user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!

Čakam na kakšn odgovor!!!! user posted image

clock-img

15.02.2007, 15:14

clock-img

mika

pencil-img

6485

ne vemuser posted image . sem polno dojila- do 5ega meseca na 1urouser posted image .

clock-img

15.02.2007, 17:51

clock-img

eminci

pencil-img

9

oj mika!
Koliko minut je pa jedel? Moj papca včasih 5 minut, 10 min., kakor kdaj! Tud po vsako uro, sploh ne vem koliko poje?? Zdej je bil tu bolanček, in je manj jedu, tako da ni veliko pridobil na tezi, sam 500 g! Mal se sekiram, zakaj noce jest, ker se vedno kašlja!

clock-img

15.02.2007, 19:04

clock-img

BABY LOVE

pencil-img

47

Oj,
moja pikica bo stara 5 mesecev in poje 125ml čez dan, hraniva pa se na 4 ure. Zvečer predenj gre spat pa ji dam 210ml in spi celo noč torej cca.  od 8-10 ur. Zdravnica mi je rekla,da čez dan ne sme dobiti več kot 125 ml, sva pa toliko že pojedli pri 3 mesecih. Tako, da ne bi smelo biti nič narobe če poje tvoj user posted image manj ali 125ml.

clock-img

15.02.2007, 21:26

clock-img

eminci

pencil-img

9

Baby love!

A to misliš 125 ml na obrok? Se vidve dojita? Kolikokrat na dan je pa normalno da kaka, baje je dost ce sam enkrat na dan???user posted image

Lep pozdrav!

clock-img

15.02.2007, 22:37

clock-img

sami_y

pencil-img

103

samo dojen user posted image  lahko da NE kaka tudi do sedem dni, če mu pa dodajaš pa mora vsak dan (po moje je 1x ok)

_____________________________

lp
jelena

clock-img

16.02.2007, 10:47

clock-img

Ženkica

pencil-img

1075

Moja user posted image  popije 100 ml, včasih tudi do 120 ml; papca pa na 3 ure; zadnji obrok ima okoli 23.00 ure in zdrži do 7.00 zjutraj. user posted image  No, najbrž je jasno iz napisanega da ni dojena.

clock-img

16.02.2007, 10:59

clock-img

BABY LOVE

pencil-img

47

Eminci,
jaz mojo punčko že ne dojim od 5 tedna naprej ker se žal nisva mogli, torej ji dajem samo Amptamil Comfort. Hraniva se vsake 4 ure in ob vsakem obroku poje 125ml. Zadnji obrok dobi okoli 20 ure(210ml) in potem spi do 9 ure zjutraj. Čez dan ji dam tudi veliko čaja tako da spije cca. pol litra na dan. Kaj se tiče kakanja pa je tako, da se je tudi že zgodilo,da je 2x na dan, ponavadi pa 1x na dan. Ni pa nič narobe, če nena kater dan gre na blato, zdravnica mi je rekla,da je potrebno biti pozoren če ti malček ne kaka več kot 3 dni.

Lep pozdravček

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem