cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Koliko poje 1,5 mesečni dojenček?

clock-img

18.12.2007, 22:23

clock-img

evak

pencil-img

7

mene pa zanima koliko pojejo vaši otročki v enem obroku, kajti moj 1,5 meseca star sinek je čisto zmešano, enkrat 50 drugič pa 100 al pa 140, pl pa sploh več ne vem a naj ga silim ko poje samo 50?

Pa na koliko časa vam pojejo popito količino?

hvala za odgovore.

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 19.12.2007 17:42:30 >

clock-img

18.12.2007, 22:39

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Sem dojila in nikoli nisem gledala, koliko poje. Ko je bila sita, se je odstavila, pa če je jedla 5 minut ali 15.

clock-img

18.12.2007, 23:19

clock-img

katra55

pencil-img

1970

Otrok sam najbolj ve kdaj je lačen in kdaj je sit in ga nima smisla silit da bi pojedel več.

clock-img

19.12.2007, 09:28

clock-img

bušbuš

pencil-img

29

Tudi moja se zelo različno hrani- enkrat 150, drugič 60 ali celo 40 ml. Sama izpljune cucelj, ko ga ne mara več, tako da je niti prisilit ne morem. Sem pa jo sedaj začela med obroki previjati, pa potem ponavadi še poje nekaj. Tudi jaz mislim, da iam dovolj kar poje, ker teža lepo raste in ona se nič ne pritožuje. Aja, stara je 2 meseca in do 1 meseca je vedno lepo spila celo stekleničko. Dojenčki so parve uganke.user posted image

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 19.12.2007 17:42:47 >

clock-img

19.12.2007, 17:47

clock-img

Anonimen

Tudi otroci so različno lačni, tako kot odrasli; enkrat pojedo več, drugič manj.

Če je dojenček zadovoljen in če so pleničke polulane, ne rabiš nič merit in skrbet :).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem