cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Koliko nas sploh še hujša?

  
clock-img

14.10.2005, 11:10

clock-img

Anonimen

Dajte se pofočkat, tiste iz skupine Lune in iz naše, prve skupine.

Torej, koliko nas še resno hujša po 90-dnevni ločevalni dieti?
Pa kaj če bi zraven napisale še dni hujšanja in rezultat?

Splišni - 43 dni - minus 9 kil

clock-img

14.10.2005, 11:15

clock-img

total

pencil-img

4453

user posted image Splišni,si pa pridna,jaz verjetno začnem v ponedeljekuser posted image

clock-img

14.10.2005, 11:28

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Mojchka - 38. dan - minus 6 kg
moj mož Tomaž - 38. dan - minus 8 kg

Kljub pogostim grehom (vsaj enkrat tedensko) se resno drživa diete in tudi nameravava vzdržati do konca...
Ker sva spet tako leeepaaaa...  user posted image   user posted image

_____________________________

LP
mojca

clock-img

14.10.2005, 11:54

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.10.2005, 14:43

clock-img

Anonimen

No, pa al bina, ki po moje spi, pa a še katera?

clock-img

14.10.2005, 16:29

clock-img

Anonimen

ja, Al bina je vstala, torej 67. dan -dobrih 8 kg.

clock-img

14.10.2005, 16:31

clock-img

Anonimen

Se opravičujem, danes je že 68. dan. Moram kar malo pohiteti, če hočem še dvekili dol spravit, pa tudi čene, jaz sem že zdaj zelo zadovoljna s sabo. Zelo zadovoljna in tudi ponosna nase.

clock-img

14.10.2005, 17:00

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Tjaga, -4 kg. Samo ne po 90-dnevni. Po načelu manj jej,  veliko pij.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

14.10.2005, 17:45

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Aha kaj boš pa dons zvečer a? Aaa?user posted image

clock-img

14.10.2005, 18:10

clock-img

afna pika

pencil-img

68

lunca 38 dan: - 5 kg....  še dobre 3 kilograme imam za shujšat....

Se kar resno držim, količinsko me zadnje čase mal nese...

clock-img

14.10.2005, 18:11

clock-img

Anonimen

Spala, baguska, pri meni to sploh ni problem, ob devetih zvečer bom že koma user posted image

clock-img

14.10.2005, 18:16

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

A ne ga srat? A resno? Ja a se ti mogoče pripravljaš na kašno lepotno tekmovanje al kuko? Najprej hujšanje, potem lepotni spanec..

Sicer sem pa ozmerjala tjago, ker pravi manj hrane in več tekočine, dons zvečer pa se bo basala kot nora.user posted image user posted image

clock-img

14.10.2005, 21:35

clock-img

Ajnaa

pencil-img

56

o jaz sem tudi za vami, ampak šele 12 dni,imam pa -2.8 kg, možek pa v tem času -3kg.
Veselo zmagam naproti!

clock-img

14.10.2005, 21:50

clock-img

Anonimen

Madonca, meni se pa tako fino zdi, ko končno ena dieta deluje. Sploh ni težko biti lačen, če veš, da bo šlo dol, da se bo na vagi poznalo. Jaz sem tudi že čisto zadovoljna s svojo pojavo. Sicer imam za svojo višino kil res še krepko preveč, ampak proti tistemu prej ... ni da bi govoril.
Tjaga - kolikokrat sem jaz prej že hotela po tem sistemu hujšat, pa tudi z ločevanjem - samo brez kontrole po dnevih, pa ni šlo nič dol. A ma čisto nič. Tole pa res deluje. Kar ne morem verjet.

clock-img

14.10.2005, 21:56

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Pa to je fino, da si naprimer danes zaželiš tortico... pa si rečeš: NE, ne, saj jo bom lahko čez dva, tri dni, ko bo OH dan...
In počakaš...
in se navadiš, da se znaš upreti svojim željam... eh, malo slabo sem se izrazila...
nekako postaneš gospodar svojega telesa in tudi možganov, no...

_____________________________

LP
mojca

clock-img

14.10.2005, 22:00

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Jest sem se po tadrugem fejst zredila.Ostalo mi je še cca 8kg do moje realne teže.Šlo je pa dol po postopku"manj žri,več gibaj".Ampak trebuha se pa nikakor ne morem znebiti.Pa dosti telovadim zdaj.Ima kdo kakšen predlog glede tega?user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

14.10.2005, 22:06

clock-img

Anonimen

Gotovo, da je to, da se več gibaš in manj ješ najbolj zdravo. Če ti to rata, vsaka čast. Meni ne. Niti eno niti drugo. Ni ne časa ne volje.
Kakšne trebuh ti je pa ostal, mislim, v kakšni obliki? A tisti špehec pod popkom, ali je cel trebuh bolj ven, z mišicami vred? (pri meni oboje)

clock-img

14.10.2005, 22:19

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Splišni oboje.To so pa stari grehi.Prevečkrat sem se zredila in shujšala.Kot otrok sem bila suha južina,ko sem prišla v puberteto sem se nahitro zredila.Potem sem začela trenirati odbojko,kile so šle spet dol.Potem sem končala šolo in šla v redno službo in se nehala aktivno ukvarjati s športom.Kile pa seveda spet gor.Potem spet dol.Nato 2 nosečnosti,pa smo tam kjer smo.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

14.10.2005, 22:22

clock-img

Anonimen

Jah, a veš kaj? Dve nosečnosti pa malo let zraven ... take, kot smo bile, res ne bomo mogle več biti. To je naravno. Razen če se katera pretirano vrže v fitness in res nabilda radiatorje. Ampak po moje nobeno pretiravanje ni dobro.

clock-img

14.10.2005, 22:32

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Maš prav.Taka sigurno ne bom več kot pri dvajsetih.Ampak pri tem me moti to,ko si kupujem hlače.Recimo.Ful so mi všeč,dobim jih čez stegna in rit,a kaj ko jih zapeti ne morem.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

14.10.2005, 22:35

clock-img

Anonimen

Pri meni je ravno obratno. Če jih dobim čez stegna in rit, v pasu ni problema. Ej, ne vem, koliko je takih, da se jim na sebi zdi čisto vse v redu.

clock-img

14.10.2005, 22:39

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Danes je pa +1. Pa mi ni žal. Družba je bila več kot odlična. user posted image user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

14.10.2005, 22:41

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Pa kaj moremo,če je današnja moda narejena za take,ki imajo 50kil s postlo vred.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

14.10.2005, 22:59

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

Danes je pa +1. Pa mi ni žal. Družba je bila več kot odlična. user posted image user posted image  user posted image user posted image



A sam ena mislš?? A ti je družba najedala al je bla hrana tok dobra?user posted image

clock-img

15.10.2005, 08:42

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

Danes je pa +1. Pa mi ni žal. Družba je bila več kot odlična. user posted image user posted image  user posted image user posted image



A sam ena mislš?? A ti je družba najedala al je bla hrana tok dobra?user posted image



Hrana dobra, družba dobra. Pa nič ni najedala, kvečjemu najedla se je. user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem