cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Koliko na dan?

clock-img

10.01.2006, 20:35

clock-img

AR

pencil-img

75

Mene pa zanima koliko naj bi na dan pri dojenju spil otrok v 1, 2, 3, 4, 5... mesecu in koliko obrokov naj bi imel? Koliko pa naj bi se zredil v posameznem mesecu?user posted image

clock-img

10.01.2006, 20:41

clock-img

urši77

pencil-img

621

Naš malček je pri 1-2mes. spil prbl. 60-100ml/3-4h.
Zdaj pri 4mes. popije 120-150ml, jemo pa nekje prbl. ene5-6x/dan.
Otročki naj bi se redili tam nekje vsaj ene 800gr na mesec, naš se je prve tri mesece 1200gr/mes., pa je rekel pediater da lahko včasih malo "pogolfamo" s čajemuser posted image .

LP

clock-img

10.01.2006, 20:43

clock-img

urši77

pencil-img

621

A, ja, midva sva od vsega začetka kombinirala dojenje(črpala mleko, vzrok zatrgane bradavice, ker je mali preveč močno vlekel-leva mi je dobesedno skoraj odpadla, in to boli kouser posted image ) in pa Aptamil.

clock-img

10.01.2006, 20:43

clock-img

AR

pencil-img

75

Ali ga dojiš? Po moje je razlika, če je dojen?

clock-img

10.01.2006, 20:46

clock-img

urši77

pencil-img

621

Koliko se mora otrok rediti nima veze ali je dojen ali ne. Toliko se pač mora in konec.
Razlika je verjetno samo v pogostosti obrokov, saj je mamino mleko hitreje prebavljivo.

Drugače se pa da na Visoki šoli za zdravstvo pri vratarju kupiti super knjigico Silvestra Hoyer-Dojenje (če se ne motim stane samo ene 700sit). Tam najdeš vse od A do Žo dojenjuuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem